1000TL mouse pad önerisi

Bütçe
1000

songokce

Hectopat
Selamlar, 6 yıldır SteelSeries QCK heavy mouse pad kullanıyorum. Artık değiştirmenin zamanı geldi diye klasse Pro 90x40 mouse pad aldım. Fakat yüzeyi bildiğimiz naylon gibi geldi QCK yüzeyinden sonra. QCK dışında yüzeyi iyi olan ve dayanıklı bir mouse pad öneriniz var mı? Boyutu önemli değil ve 1000 TL üstüne çıkmak istemiyorum. Günde 15 saat kullandığım için dayanıklı olması da önemli. Teşekkürler.

Selamlar, 6 yıldır SteelSeries QCK heavy mouse pad kullanıyorum. Artık değiştirmenin zamanı geldi diye klasse Pro 90x40 mouse pad aldım. Fakat yüzeyi bildiğimiz naylon gibi geldi QCK yüzeyinden sonra. QCK dışında yüzeyi iyi olan ve dayanıklı bir mouse pad öneriniz var mı? Boyutu önemli değil ve 1000 TL üstüne çıkmak istemiyorum. Günde 15 saat kullandığım için dayanıklı olması da önemli. Teşekkürler.
Control mü speed mi hybrid mi istiyorsunuz?

Klassegear Pro almayi dusunuyordum bende neden sevemediniz?

Qck yüzeyinden sonra çok sentetik geldi bileğimi tahriş edecek gibi hissettim. Belki de sorun bendedir bilmiyorum. Herkes memnun sonuçta.

Şu an faturaya baktım. 3 Haziran 2018, siz düşünün :) Sadece boyu küçük geldiği için değiştireceğim 3XL'a.
Benim de aynı tarih 😂.

Önerilenlere ve klasse longteng modeline bakacağım. Olmazsa yine qck devam gibi. Teşekkürler önerileriniz için.

Geri
Yukarı