1000TL telefon önerisi

pilavyer

Kilopat
Yer
Bursa
Bütçe max:1000TL, asla arttıramam.Damla çentikli,parmak izi okuyuculu, batarya ömrü iyi olan kaliteli bir telefon istiyorum.

Son düzenleme:
1.200₺ için bahsettiğiniz özellikleri kapsayan Oppo A5s var. Eğer bütçede değişiklik düşünürseniz aklınızda bulunsun.

Bütçe max:1000TL, asla arttıramam.Damla çentikli, batarya ömrü iyi olan kaliteli bir telefon istiyorum.
-
-

-
-
tavsiye için teşekkürler konuyu düzenledim parmak izi okuyucuyu koymayı unutmuşum.

Telefonculardan veya Sahibinden de sıfır Redmi 5 Plus, hatta temiz Redmi Note 8 bulabilirsin.

Bir de General Mobile GM 8 öneririm, 950 TL, sıfır, 2 yıl garantili. Kardeşim de 1 yıldır sorunsuz kullanıyor. MTK işlemcili Hiking alacağına Snapdragon işlemcili bu cihazı tavsiye ederim. En azından General Mobile iyi kötü bildiğimiz bir marka, diğer markada karşında bir muhatap bile bulamazsın.

Son düzenleme:
Telefonculardan veya Sahibinden de sıfır Redmi 5 Plus, hatta temiz Redmi Note 8 bulabilirsin.

Bir de General Mobile GM 8 öneririm, 950 TL, sıfır, 2 yıl garantili. Kardeşim de 1 yıldır sorunsuz kullanıyor. MTK işlemcili Hiking alacağına Snapdragon işlemcili bu cihazı tavsiye ederim. En azından General Mobile iyi kötü bildiğimiz bir marka, diğer markada karşında bir muhatap bile bulamazsın.
GM 8 kullanıyorum. 2018 yazında aldım. Hala paşalar gibi çalışıyor. Hatta her ay yeni sistem güncellemesi çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı