1050 Ti %6 kullanılıyor

turgaysipar27

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8+8 16GB ÇIFT KANAL
SSD veya HDD modeli
KİNGSTON 480 GB SSSD +VASEKY 120gb SSD
Ekran kartı
PALİT GTX 1050Tİ DUAL OC
Anakart
İNTEL H61 DDR3
İşlemci
i7 3770 3.9 GHZ
İşlemci Intel i7 3770 Turbo Boost açık.
Ekran kartı Palit GTX 1050 Ti Dual OC versiyonu.
Anakart Intel H61 DDR3.
RAM Kingston 2x8 GB RAM çift kanal.
Sistemin kurulu olduğu 1. SSD 128 GB vaseky.
Oyunların kurulduğu 2.SSD Kingston 480 GB.
İşletim sistemi Windows 10 Pro 64 Bit.
Monitör eski VGA 1360x768 19 inç HDMI to VGA ile kullanıyorum şu an durumum yok.
PUBG'de ultraya da çeksem yüksek ayara da çeksem drop yemeden gayet yüksek ayarda bayağı akıcı oynayabiliyorum. İşlemci % 74 78 kullanımda GPU ekran kartı kullanımı ise şaka değil sadece %6 bunun sebebi nedir? Defalarda kontrol ettim. Görev Yöneticisi MSI Afterburner vs. PC temiz format yedi. Tek tek Update ile kendim kurdum driverları. Eksik driver var mı diye Driver Booster ile de baktım o çöp program bile kafasına göre driver bulmadı hepsi güncel dedi. Bu işlemci ve bu ekran kartının testlerine baktığımda testi yapanlar aynı parçalar ile %99 GPU %40 CPU kullanırken benim neden böyle oldu acaba Steam PUBG oynuyorum. NVIDIA denetim panelindeki ayarlar ise uygulamanın kendi oto ayarları. Bu düşük GPU kullanımının sebebi tam olarak nedir sizce? Bu sistemle test çekenlerin video linkini de ekleyeyim. Çok akıcı oynayabiliyorum ultrada videodaki gibi. Link.
https://www.youtube.com/watch?v=wltJbBOh6rY

Ek olarak sizce sorun nedir NVIDIA denetim panelinin stok ayarda olması mı yoksa ekranımın VGA olması çözünürlüğünde 1360x768 olması mı? Güç seçeneklerinde performans modda bu arada tam güç çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı