1060'tan 1080 geçmeye değer mi?

Düz 1650 yalnız o kart 1650 Super değil dikkatli izleyin lütfen yoruldum laf anlatmaya çalışmaktan :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca bu da 1650 Super arada 1 2 FPS farkı var GTX 1060 önde ve fazladan 2 GB VRAM + frekans değerleri 1 2 tık önde.

Bu da 1660 ile olan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

,

Güncel kaynaklara bakınız.

,

Güncel kaynaklara bakınız.
Konumuz süper değil dostum video adlarını okursan 1660 ve 1650 den bahsediyoruz.

Ayrıca bu da 1650 Super arada 1 2 FPS farkı var GTX 1060 önde ve fazladan 2 GB VRAM + frekans değerleri 1 2 tık önde.

Tamam dostum en iyi sen biliyorsun hatta 1060 o kadar iyi ki GTX1080 kartıyla direk takasla üzerine para bile verirler aynen böyle devam et.

Tamam dostum en iyi sen biliyorsun hatta 1060 o kadar iyi ki GTX1080 kartıyla direk takasla üzerine para bile verirler aynen böyle devam et.
Neden böyle dedinki? Sana videolu kaynak sunuyorum reddediyorsun sen at bende izliyim ?

Anladığım kadarıyla amaç tavsiye almak değil, kararı vermişsiniz her şey hazır, emin olmak için bize soruyorsunuz. Kararı vermişsiniz 1060'ı çıkartın satılığa satarsanız istediğiniz karta geçersiniz. 😁

Kaç yıl kullanılmış 1060 kartı 2200TL mi ediyor? Vay be.
Anladığım kadarıyla amaç tavsiye almak değil, kararı vermişsiniz her şey hazır, emin olmak için bize soruyorsunuz. Kararı vermişsiniz 1060'ı çıkartın satılığa satarsanız istediğiniz karta geçersiniz. 😁
Mantıklı dedin dostum satılırsa yükseltiriz :D

Geri
Yukarı