10K PC önerisi

Şu an PC toplama kısmına yardımcı olamayacağım ama monitörü FHD, VA panelli bir model tercih etmenizi öneriyorum.
Neden, nasıl VA önerdiniz? Belki adam geliştirici. Günde 15 saat ekrana bakacak, IPS alacak. Belki profesyonel CS:GO oyuncusu. 240Hz'e ihtiyacı var, TN alacak. Kahin falan mısınız?

Neden, nasıl VA önerdiniz? Belki adam geliştirici. Günde 15 saat ekrana bakacak, IPS alacak. Belki profesyonel CS:GO oyuncusu. 240Hz'e ihtiyacı var, TN alacak. Kahin falan mısınız?

Doğru söylüyorsunuz, ben önyargıyla yaklaştım. Genel kitleye hitap eden bir monitör olsun istedim. Ayrıca eğer dediğiniz iki yönden birisine eğilimi olsaydı postta "10K bütçeyle monitör dahil sistem toplar mısınız?" Değil "tasarımcıyım, e-sporcuyum" vs. yer alırdı. Lütfen benim kusuruma bakmayın ve birazcık daha kibar olmaya çalışın.

Doğru söylüyorsunuz, ben önyargıyla yaklaştım. Genel kitleye hitap eden bir monitör olsun istedim. Ayrıca eğer dediğiniz iki yönden birisine eğilimi olsaydı postta "10K bütçeyle monitör dahil sistem toplar mısınız?" Değil "tasarımcıyım, e-sporcuyum" vs. yer alırdı. Lütfen benim kusuruma bakmayın ve birazcık daha kibar olmaya çalışın.
Kabalık etmek istemedim. Öyle göründüysem özür dilerim. Genelde bu tür cümleler kurarken içten içe samimi ve heyecanlı duygularımı yansıtmaya çalışırım. Ama okuyanlar genelde kaba algılıyor.

10 bin TL monitörlü PC toplayabilir misiniz?

Eveet sonunda topladım sistem 8948 TL ediyor monitörü siz seçin bence.

.

.

.

.

Msı B450m-a Pro Max Ddr4 4133mhz (oc) Am4 Micro Atx Anakart - n11.com.

.

.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı