11.000TL'ye telefon önerisi

Selamlar. 11.000 TL'ye telefon almak istiyorum. Aklımda Realme C55 var (256 GB hafızası olan).
Mediamark'ta 9100 TL. Daha iyi bir telefon var mı bu fiyatlara?
Minimum isteklerim: Oyun oynamak için.
256 GB hafıza.
8 GB RAM.
Android sürümünün 12 olması.
Kamera ile işim olmaz çok da kaliteli fotoğraf çekmese de olur.
Az daha çıkabilirseniz Redmi Note 11 Pro+ daha iyi bir tercih olur. Realme almak istiyorsanız C55 değil de Realme 11 veya 10 modeline bakabilirsiniz.

Ayrıca Vivo V25'i de inceleyebilirsiniz.

1100 lira daha ekleyebilirsen 12.100'e POCO F4 öneririm. İşlemcisi güçlü olduğu için uzun süre işini görür. 6 GB RAM ve 128 GB hafızaya sahip fakat önerilen diğer telefonlardan bariz bir şekilde daha güçlü.

Hocam bende önerecektim fakat sadece Xiaomi magazasında 12100 ve Xiaomi mağazasında stok bitmiş

Katılıyorum hocam fiyatına göre gerçekten iyi cihaz. Maalesef stok yok ama. Stok gelse bile aynı fiyattan gelir mi acaba?
Bir sefer daha stok tükenmişti ama ufak bir zamla geri gelmişti. Belki bu son olabilir. Başka modeller çıktığı için artık satışı bitecek diye düşünüyorum ama umarım yanılırım.

A25 aldım kullanıyorum, memnunum. Sorun varsa yardımcı olabilirim.
Hocam merhaba, anneler günü hediyesi için bu telefondan almak istiyorum fakat internette bazı olumsuz yorumlar gördüm, sürekli donuyor takılıyor vs. gibi. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz? Olumlu ve olumsuz yönlerini yazarsanız çok sevinirim.

Hocam merhaba, anneler günü hediyesi için bu telefondan almak istiyorum fakat internette bazı olumsuz yorumlar gördüm, sürekli donuyor takılıyor vs. gibi. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz? Olumlu ve olumsuz yönlerini yazarsanız çok sevinirim.
Bir ay oldu yaklaşık donma kasma yok. Günlük kullanım için uygun. Oyun oynamayı düşünmüyorsanız tercih edebilirsiniz.

Yok anneme alacağım zaten, oyun oynamaz diye düşünüyorum :) Şöyle bir yorum gördüm A25 hakkında "işlemcisi kötü Instagram'da bile cehennem gibi oluyor kardeşimde A24 var 2 saat oyun oynadıktan sonra bile hala buz gibi oluyor" sizde de durum aynı mı?

Yok anneme alacağım zaten, oyun oynamaz diye düşünüyorum :) Şöyle bir yorum gördüm A25 hakkında "işlemcisi kötü Instagram'da bile cehennem gibi oluyor kardeşimde A24 var 2 saat oyun oynadıktan sonra bile hala buz gibi oluyor" sizde de durum aynı mı?
Instagram kullanmadığım için bilmiyorum. Sanmıyorum. Exynos işlemciler diğerlerine göre biraz ısınıyor evet. Sorun olacak kadar tabii ki ısınmıyor. Video izlerken, webte takılırken, telefonda konuşurken ısınmıyor. Exynos 1280 işini görecektir. Ben thermal sensor 1 ve 2 seviyesinde maksimum 40 dereceyi gördüm diyebilirim. Oyun oynadıktan sonra sıcaklık farkı oluşuyor olabilir G99'a göre. Günlük kullanımda fark yok diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı