11.sınıf yazı için tavsiyeler

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu yaz artık sınav maratonu bildiğiniz üzere başlıyor (YKS 2025). TYT adına genel olarak şu an unutulmuş haliyle 60 civarı net yapıyorum. Türkçe ortalama 30, sosyal 12-15, matematik 10 ve fenden ortalama 10 net gibi bir şey yapıyorum. Paragraf kaynağı adına Bilgi Sarmal, problem olarak problemlerin ilacı, geometride ise mikro orijinal var. Bunlar zaten yazın üçgenlerdir problem paragraf vesaire düzenli yapılacak, şimdiden yapmaya çalışacağım. TYT matematiğim hiç yok gibi bir şey olduğu için yazın ona ağırlık vereceğim ayrıca 11'in Full tekrarını da yapacağım. TYT matematik için aklımda konu anlatımı için Eyüp B'nin 3D Vdd'sini düşünüyordum ama bazı arkadaşlar temeli olmayanlar için önermem deyince aklım karıştı ama hala öyle yapmayı düşünüyorum. Soru bankası olarak 345 alacağım. Siz ne önerirsiniz? Ekstra yapmam gereken bir şey var mı? Hedefim döneme TYT adına 80 civarı netle başlamak.

Eyüp b vdd iyidir. Zaten konunun başında anlatıyor temelin olması öyle önemli değil. Sadece şu olur mesela işlem yaparken köklü sayılarda sen anlamadan farklı bir forma geçirir onu söylemez yaptığını biraz düşünür anlarsın. Mert hocanın da TYT kampı var istersen onu da inceleyebilirsin. Yazın problemler+bu ikisinden birini yaparsan, aynı zamanda geometriyi de götürecekmişssin zaten. Yaz bittiğinde 30'lu netlere çıkarsın.

Eyüp b vdd iyidir. Zaten konunun başında anlatıyor temelin olması öyle önemli değil. Sadece şu olur mesela işlem yaparken köklü sayılarda sen anlamadan farklı bir forma geçirir onu söylemez yaptığını biraz düşünür anlarsın. Mert hocanın da TYT kampı var istersen onu da inceleyebilirsin. Yazın problemler+bu ikisinden birini yaparsan, aynı zamanda geometriyi de götürecekmişssin zaten. Yaz bittiğinde 30'lu netlere çıkarsın.
İnşallah hocam. Yazın bütün TYT'yi işte Fendir sosyaldir bunları bitirme derdim yok. En önemlisi olarak matematiği yapıp yanına 11 tekrarı koymak istiyorum.

Geri
Yukarı