11. sınıfın yarıyıl tatilinde ne yapılmalı?

kvrnosman

Hectopat
Bildiğiniz gibi eğitim öğretim yılının ilk dönemi yarın itibarıyla son bulacak, 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bu dönemi 80.5 ile kapattım. Yarıyıl tatilinde YKS adına bir şeyler yapmak istiyorum, sizce bu tatilde TYT mi çalışmalıyım AYT mi çalışmalıyım?

Bildiğiniz gibi eğitim öğretim yılının ilk dönemi yarın itibarıyla son bulacak, 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bu dönemi 80.5 ile kapattım. Yarıyıl tatilinde YKS adına bir şeyler yapmak istiyorum, sizce bu tatilde TYT mi çalışmalıyım AYT mi çalışmalıyım?

Kesinlikle 11 AYT'yi sağlam tut yazın ise TYT bitirmeye bak çok rahat edersin.

TYT çalışman yararına olur. Zaten 80 ortalamam varsa 11. sınıfa da çalışıyorsun demektir. Ben 1 konu seçip onu bitirmiştim.

Eğer TYT kötüyse TYT bakılabilir ama TYT fena değilse dediğimi yapmanız daha iyi olur.

Hiç TYT denemesi çözmedim, aslında bir tane çözüp ne durumda olduğumu görmem lazım herhalde.

11'den eksik kalan konuları tamamla yeter. 11. sınıfsın rahat ol. 11 konularını hallettikten sonra gerisi kolay. Onun dışında yapıcağın her şey extra olur. İstersen paragraf çöz istersen TYT matematiği biraz ilerlet.

Normalde bence 9-10'da TYT halledilip Full AYT gidilmeli fakat TYT kötüyse çalışabilirsiniz ama AYT bence çalışılmalı.

Bildiğiniz gibi eğitim öğretim yılının ilk dönemi yarın itibarıyla son bulacak, 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bu dönemi 80.5 ile kapattım. Yarıyıl tatilinde YKS adına bir şeyler yapmak istiyorum, sizce bu tatilde TYT mi çalışmalıyım AYT mi çalışmalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı