1150 soket anakart önerisi

Sıfır 2.el fark etmez DDR 3 1150 soket olan bir anakart lazım. Bütçem 1500.
İkinci eller arasında fazla kaliteli bir şey bulamadım ben, bulduğum tek kaliteli anakart da 1950₺ pazarlıkla 1500 olur mu bilemem.

Bir de bunu buldum şimdi.

Sıfır 2.el fark etmez DDR 3 1150 soket olan bir anakart lazım. Bütçem 1500.
Gigabyte H81m-s2v kullanmıştım. Baya ideal ve sorunsuz uzun süre kullandığım bir karttı. İ5 4590 işlemci ve 750Ti ekran kartı ile bir çok oyunu oynamıştım.

Hocam attığın anakart dandik sayılabilir türlerden, ikinci elden ASUS, MSI vb. markaların anakartları bulunabilir o fiyata hatta daha ucuza da bulunabiliyor ise bulunur.
@GalaxySal450 Hocam erdem hocamın anakartını beğenip benim attığımı beğenmeme sebebinizi açıklar mısınız ? Merakımdan soruyorum.

Hocam attığın anakart dandik sayılabilir türlerden, ikinci elden ASUS, MSI vb. markaların anakartları bulunabilir o fiyata hatta daha ucuza da bulunabiliyor ise bulunur.
Hocam tek açıklamanız "dandik" mi ? Kronik sorun veya şu şikayetleri gördüm gibi bir açıklama beklerdim. Erdem hocamın attığı anakartın neredeyse yarı fiyatında. Aynı özellikte. F/p olarak daha başarılı ama... Boşverin iyi forumlar.

Normalde anlatırım fakat konu dışına pek çıkmak istemedim hocam gereksiz mesaj uyarılarından çok çektim... Size de iyi forumlar.
Hocam tek açıklamanız "dandik" mi ? Kronik sorun veya şu şikayetleri gördüm gibi bir açıklama beklerdim. Erdem hocamın attığı anakartın neredeyse yarı fiyatında. Aynı özellikte. F/p olarak daha başarılı ama... Boşverin iyi forumlar.

Geri
Yukarı