12.000₺ Telefon Önerisi

Bütçe
12.000

Hüseyin1834

Hectopat
Daha fazla  
Selam, 12.000₺'ye kadar telefon önerilerinizi istiyorum. Benim için önemli olan telefonun uzun ömürlü olması.

Şu anlık aklımda Samsung A54 bulunmakta. Bu telefon hakkında fikirleriniz ve düşünceleriniz var ise (artıları ve eksileri, hatalar, problemler) merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

Realme gt 2 modellerinden herhangi birini tavsiye ederim. İşlemci, Android sürümü, kamerası ve bataryası olsun fiyat-performans bir ürün. Stok fiyatları yükselmeden almanı tavsiye ederim. Dolar kuruyla ucuz olsa da stokcular hemen alıp yüksek fiyata satarak piyasa yükseltiyorlar.

Emin ol S20Fe Snapdragon seni mutlu edecektir 🙂
Telefonun güzel ve kaliteli olduğunu biliyorum. Telefonu annem için istiyorum, yani çok fazla işlemci gücü gerektirmeyecek işlemler yapacak. Whatsapp, Instagram, arama yapma ve bir kaç basit oyun. Yani göz önünde bulundurduğum etken uzun ömürlü kullanım iken 2020'de çıkan S20FE 6-7 yıl götürür mü sizce? (Annem J7 Pro kullanıyordu, kırılmasaydı hâlâ memnundu.)

Selam, 12.000₺'ye kadar telefon önerilerinizi istiyorum. Benim için önemli olan telefonun uzun ömürlü olması.

Şu anlık aklımda Samsung A54 bulunmakta. Bu telefon hakkında fikirleriniz ve düşünceleriniz var ise (artıları ve eksileri, hatalar, problemler) merakla bekliyorum.

Teşekkürler.

POCO X4 GT.

Yeni konular

Geri
Yukarı