12.000 TL bütçe ile günlük kullanım için telefon önerisi

Bana göre düşük değil, ayrıca bana göre düşük olduğunu nereden çıkardın? Dakika başı şarj gidiyor. Ayrıca 5-6 saat ekran süresi alıyorum.

Telefonu alalı 2.5 hafta oldu, batarya performansında bu telefonu tercih etmeyin diyorum.
5-6 saat bir telefon için yeterli değil mi? Hele hele arkadaş gibi oyun oynamayan birisi için gayet yeterli bence.

S20 FE alın derim zaten günlük kullanımda sizi götürür. En kötü powebank alırsınız ama kaliteden ödün vermeyin derim.

Hocam S20FE güncelleme alacak mı acaba bir bilginiz var mı? Kamerası galiba A54'ten iyidir diye tahmin ediyorum. Bu arada S20FE alırsam büyük ihtimalle 128/6 modelini alacağım günlük kullanımda sıkıntı çıkarır mı?

Hocam S20FE güncelleme alacak mı acaba bir bilginiz var mı? Kamerası galiba A54'ten iyidir diye tahmin ediyorum. Bu arada S20FE alırsam büyük ihtimalle 128/6 modelini alacağım günlük kullanımda sıkıntı çıkarır mı?
En son Kasım 2022'de Android güncellemesi almış. Alırsa bir tane daha alır ama almazsa bile üzmez diye düşünüyorum. Kamerası gayet iyi A54 den iyi diye biliyorum. Günlük kullanımda gayet yeterli olur sıkınıtı çıkarmaz ama şarj sıkıntısı var diyorlar onun için de powerbank lazım olur ama gün içinde oyun oynamaz iseniz şarjı götürür diye düşünüyorum

Geri
Yukarı