12.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
12000

Confxing

Hectopat
Mi 11 Lite kullanıyordum kırdım. Redmi Note 11 Pro+ 5G 8 GB RAM 256 GB depolama 11700 TL'ye var. Bataryası hızlı gidiyor şikayetleri var o yüzden bilemedim. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. POCO F4 baktım fakat oda stokta değil. 12000 TL'ye kadar telefon önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer global kullanırım sıkıntı etmem dersen Mi 12 pro+ var 200mp kamera vs sunuyor. 9000 TL civarıydı. Ama dikkat et 12 pro ile karıştırma bazı telefoncular 12 pro adventure edition bazılari ise 12 pro Explorer diyor.

Eğer global kullanırım sıkıntı etmem dersen Mi 12 Pro+ var 200MP kamera vs sunuyor. 9000 TL civarıydı. Ama dikkat et 12 Pro ile karıştırma bazı telefoncular 12 Pro adventure Edition bazılari ise 12 Pro Explorer diyor.
Explorer olan Redmi. Öbürleri de Mİ 12 değil. Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro.

Mi 12 Pro+ diye bir model de direkt yok.

Mi 11 Lite kullanıyordum kırdım. Redmi Note 11 Pro+ 5G 8 GB RAM 256 GB depolama 11700 TL'ye var. Bataryası hızlı gidiyor şikayetleri var o yüzden bilemedim. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. POCO F4 baktım fakat oda stokta değil. 12000 TL'ye kadar telefon önerirseniz sevinirim.
Kayıt olabiliyor. Güvenilir bir mağazadır. Kendim ve arkadaşlarım için birkaç alışverişim oldu.
Bataryanın hızlı bitme problemi şans işi. Her xiaomi modelde olabiliyor. Neye göre hızlı bitiyor bilmiyorum.

Explorer olan Redmi. Öbürleri de Mİ 12 değil. Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro.

Mi 12 Pro+ diye bir model de direkt yok.
Bunlar ülkede yok sanırım.

Kayıt olabiliyor. Güvenilir bir mağazadır. Kendim ve arkadaşlarım için birkaç alışverişim oldu.
Bataryanın hızlı bitme problemi şans işi. Her xiaomi modelde olabiliyor. Neye göre hızlı bitiyor bilmiyorum.
Kaçak uğraşmak istemiyorum sağlık durumlarından dolayı.

Note 11 Pro+ resmi siteden alınabilir. Bataryası tahmini 5-5.5 saat civarı gider. Zaten 17-19 dk civarında şarj fullendiği için dengeleyebilir. Alternatif olarak Vivo V25 bakabilirsiniz. 15000 TL civarına çıkılabilirse farklı cihazlar da mevcut.

Note 11 Pro+ resmi siteden alınabilir. Bataryası tahmini 5-5.5 saat civarı gider. Zaten 17-19 dk civarında şarj fullendiği için dengeleyebilir. Alternatif olarak Vivo V25 bakabilirsiniz. 15000 TL civarına çıkılabilirse farklı cihazlar da mevcut.
Vivo'yu beğenemedim. 15000 TL'ye çıkamıyorum malesef.
Kullanım amacınız nedir?
Günlük kullanımda sıkıntı yaratmasın. Çok nadir anı amaçlı fotoğraf ve video çekerim. Mobilde oyun oynamayı pek sevmem fakat bilgisayar olmadığı zamanlarda canım sıkıldığı için oynarım.

Vivo'yu beğenemedim. 15000 TL'ye çıkamıyorum malesef.

Günlük kullanımda sıkıntı yaratmasın. Çok nadir anı amaçlı fotoğraf ve video çekerim. Mobilde oyun oynamayı pek sevmem fakat bilgisayar olmadığı zamanlarda canım sıkıldığı için oynarım.
A25 veya Redmi Note 11 Pro+ tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı