12 bin TL 3D render ve oyun amaçlı RTX ekran kartı önerisi

Joseph89

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç yıl önce RX 590 almıştım ama WattMan sorunlarından çok sıkıldım. Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü bir RTX ekran kartı almayı planlıyorum. Genellikle oyun ve 3D render işlerinde kullanılacak. Her çıkan oyunu oynayan biri değilim sadece yeni çıkan popüler oyunlar olursa bakıyorum o da yılda 3-5 tane AAA kalitede oyunlar oluyor zaten. Onun dışında ağırlık olarak 3D modelleme ve animasyon işlerinde kullanacağım ve 1080p monitör olacak. Ikinci el önermezseniz memnun.olurum.İstanbul dışında olduğum için güvenemiyorum maalesef. Aklımda RTX 3070 ile RTX 3060 Ti var ama mağazalara bakıyorum fiyatlar çok şişirilmiş stok sıkıntısı da var. Gönül ister ki 3080, 3090 alalım. Olmuyor maalesef. Bazı arkadaşlar bekleyin bu fiyatlara birkaç ay sonra 4070 alırsınız diyor. Sizce beklemeli miyim? Şu an bir RTX 3070 ya da 3060 Ti alırsak kaç sene kullanabiliriz acaba Ultra ayarlarda? AAA oyunlar için söylüyorum bunu. Bulabildiğim modelleri aşağıya ekliyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz, hangisi daha iyi olur? Bütçe 10-12 bin TL. Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/asus-ge...ti-tuf-rtx3070-o8g-v2-gaming-pm-HBC00000C8RNZ

Yeni konular

Geri
Yukarı