12 bin TL telefon önerisi

Selam,

Reno 5 Lite kullanıcısı babam için bazı sebeplerden dolayı güncel telefon arıyoruz. Uzun süredir Android telefon piyasasına çok hakim değilim. İkinci el veya yenilenmiş düşünmüyoruz.

Yola Redmi Note 12 Pro ile çıktım ancak sanırım iyi değilmiş. Sonrasında A34-54 arasında gezinirken S20FE yorumlarına denk geldim. S20FE hakkında çok olumsuz yorum da gördüm bir günü çıkarmıyor, bataryası ısınıyor tadında. Ne denli doğrudur? Harici model önerilerine de açığım.

S20 FE almanı tavsiye ederim.

Hepinize çok teşekkürler. Oyun oynanmayacak cihazda zaten, o yüzden fan almamı öneren arkadaşa bir cevap vermiş olayım. Cihazın kullanımı internet sörfü, belki birkaç video izlemek ve akıllı saat kullanımı olacak. Bu sebeple bir günü çıkarma konusundaki soru işaretleri beni biraz ürküttü. Bir arkadaş GT2 önermiş, şu an ona bakacağım.

Ekleme: GT2’nin odağı sanırım oyun. Bu kullanım amacı bizim dışımıza çıkıyor, kamera daha odaklı bir kullanım olacağı için bu seçeneğe veda ettik gibi :)

Selam,

Reno 5 Lite kullanıcısı babam için bazı sebeplerden dolayı güncel telefon arıyoruz. Uzun süredir Android telefon piyasasına çok hakim değilim. İkinci el veya yenilenmiş düşünmüyoruz.

Yola Redmi Note 12 Pro ile çıktım ancak sanırım iyi değilmiş. Sonrasında A34-54 arasında gezinirken S20FE yorumlarına denk geldim. S20FE hakkında çok olumsuz yorum da gördüm bir günü çıkarmıyor, bataryası ısınıyor tadında. Ne denli doğrudur? Harici model önerilerine de açığım.
S20 FE/A54.

S20FE pili kötü nasıl diyorsunuz anlamış değilim. Cihaz ocak 2022de alındı. %100 değil %85 dolduruyorum. Pil süreleri ve kullanım şu şekilde:
Screenshot_20230729_232406_Device care.jpg

Geri
Yukarı