12 bin TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Çok fazla yapmaz. Üstelik darboğaz donanımlara zarar veren bir şey de değil. Darboğaza öcü gibi bakmayın bu kadar.
Darboğaz donanımlara zarar verir diye bir şey söylemiyoruz zaten. darboğaz olursa sistemden tam performans alamayız. takılmalar olur. bunlar çok önemli kriterler.

Darboğaz donanımlara zarar verir diye bir şey söylemiyoruz zaten. Darboğaz olursa sistemden tam performans alamayız. Takılmalar olur. Bunlar çok önemli kriterler.

10400F, 4060'a öyle takılma yapacak kadar darboğaz yapmaz. Ne olmuş tam performans alamayacksa gidip o paraya daha düşük kart mı alsın?

Aman aman fiyat farkı yok. Hatta AMD tarafı biraz daha pahalıya geliyor. Şahsen ben işimi pek AMD tarafına bırakmazdım.

AMD tarafı ufacık pahalıya geliyor ama devasa performans farkı atıyor hatırlatayım.

Darboğaz donanımlara zarar verir diye bir şey söylemiyoruz zaten. darboğaz olursa sistemden tam performans alamayız. takılmalar olur. bunlar çok önemli kriterler.
Takılma olmaz. Napsın RX 6600 mü alsın?
Aman aman fiyat farkı yok. Hatta AMD tarafı biraz daha pahalıya geliyor. Şahsen ben işimi pek AMD tarafına bırakmazdım.
5600 daha güçlü 12100f'den?

Yeni konular

Geri
Yukarı