1200-2000 TL güvenilir 750W PSU önerisi

Bütçe
2000TL
Yorumunuz için saolun ama 750W için Core Reactor stoklarda bulunmuyor. Sistem için 650W yeterli olsa da ileride yapacağım yükseltmeler için 750W daha ideal geliyor.
Seasonic Gold veya Platinum alabilirsin demiş zaten.

Aralarından SF750 ve Focus Plus Gold alınabilir. Core Reactor 750W stoklarını da bekleyebilirsiniz.

Size kalmış, bence XPG Core Reactor 650W alın, yeterli.

650W modeli için ayrı bir rehber var.

Cevabınız için teşekkürler, 2 veya 3 sene sonra yeni bir ekran kartı veya işlemci veya anakart aldığım zaman bunların yanında diğer bileşenleri değiştirmek istemediğim için 750W güç kaynağı arıyordum fakat 900 TL gayet uygun görünüyor. 1700 TL seasonic platinum için neredeyse yarı yarıya ve en çok tavsiye edildiğini gördüğüm güç kaynağı, gönül isterdi ki 750W stoklarda olsun ama 650w için de düşüneceğim, sıvı soğutma da eş zamanlı almayı düşündüğüm için bütçemi değerlendireceğim.

Cevabınız için teşekkürler.

İleriye dönük istiyorsanız Focus Plus Platinum 750W yerine Focus Plus Gold 850W alabilirsiniz, aralarında fazla fark yok zaten.

Abartmak isterseniz:

Herkese tekrar merhaba, güncel olarak konuyla alakalı bir soru sormak istiyorum.

Vatan Bilgisayarda tekrar stoklara girmiş, kargoyla falan uğraşmadan almayı düşünüyorum.
750W için iyi bir PSU gibi görünüyor, kullanan var mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
inceleme videosu gayet yararlı oldu fakat çin kapasitör olayı kafama takıldı. 10 yıl garantili ve Corsair markası olduğu için güvenli geldi ama.
@RPM Corsair RM750 1200 TL - RM750x White 1500TL güncel olarak stoklarda bulunuyor. İki ürün için de 10 yıl garanti var fakat sizce aralarındaki 300 TL fark için RMx model alınmalı mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı