1200 TL'ye beyaz mouse önerisi

Bütçe
1000-1200
VXE R1 varken almak mantıksız be hocam.

Bu bütçede en iyi mouse VXE r1. listenize almanıza gerek yok bu bütçe de daha iyisini bulamazsın alabilirsin.

Wireless şart değil hocam dediğim gibi. VXE markasınıda hiç duymadım iyi midir gerçekten? Dediğim üzere kablolu daha iyi bir şey varsa daha makbule geçer.

Buna da bakabilirsin.

Görmüştüm hocam bunu lakin bu tip fareler elime tam oturmuyor rahat edemiyorum Razer Basilisk denemiştim ve bir de Rampage'in benzer bir modelini. Teşekkür ederim ama yine de.

Hocam sitesinde göremedim pil süresini biliyor musunuz? Ve kablolu olarak kullanabiliyor muyuz?

Malzeme kalitesi kötü. VXE R1 gibi bir modelin iç malzemeside kaliteli.

Dostum resmen bir tarafından sallıyorsun R1 SE CX52850SE mcu sunu kullanıyor X3 ise beken 3633 2 farede birbirlerinin muadili mcular kullanıyor onun dışında dış kaplama olarak R1 SE X3'ten daha kötü bir fare çünkü dış kaplaması tırtıklı ucuz plastikten üretilmiş X3 de ise plastik kalitesi çok daha iyi onun dışında sensör olarak X3 PAW3395 sensörüne sahip.

Dostum resmen bir tarafından sallıyorsun R1 SE CX52850SE mcu sunu kullanıyor X3 ise beken 3633 2 farede birbirlerinin muadili mcular kullanıyor onun dışında dış kaplama olarak R1 SE X3'ten daha kötü bir fare çünkü dış kaplaması tırtıklı ucuz plastikten üretilmiş X3 de ise plastik kalitesi çok daha iyi onun dışında sensör olarak X3 PAW3395 sensörüne sahip.

Hocam hepsini geçtim VXE araştırıyordum biraz ve 1000Hz kullanımında Max 35 saat gidiyormuş. Ortalama 25 saat desek yeridir. Bu bana hiç yetmez günde 7-8 saat kullanacağım ve zırt pırt şarja takmak istemiyorum. Eğer kablolu kullanacaksam neden kablosuz mouse alayım ki? Onu geçtim fareyi 2000Hz kullanabilmek için dongle almak gerekiyormuş ve oda 679₺ şu anda. Bence bu farenin benim için alınabilir olan bir özelliği bile kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı