12000 TL'ye sistem önerisi

Nexlamev

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta önce 12 TL'ye 144 Hz monitör 1 ms, MSI RX580 8 GB Armor OC, AMD Ryzen 1600 14nm, 8 GB RAM, MSI A320M Gaming Pro, 240 GB SSD'li PC aldım.
İlk başta dolandırılıyoruz sandım kontrolleri yaptık mining falan var sandık ama sorun çıkmadı. Kasada iyi fiyatına göre bence gayet iyi sizin fikirlerinizi alayım dedim.
RAM ve SSD'yi yükselteceğim. Kısa süre içinde de AMD Ryzen 5600'e geçmeyi düşünüyorum. Fikirleriniz nelerdir?

Arkadaşlar 1 hafta önce 12 TL'ye 144 Hz monitör 1 ms, MSI RX580 8 GB Armor OC, AMD Ryzen 1600 14nm, 8 GB RAM, MSI A320M Gaming Pro, 240 GB SSD'li PC aldım.
İlk başta dolandırılıyoruz sandım kontrolleri yaptık mining falan var sandık ama sorun çıkmadı. Kasada iyi fiyatına göre bence gayet iyi sizin fikirlerinizi alayım dedim.
RAM ve SSD'yi yükselteceğim. Kısa süre içinde de AMD Ryzen 5600'e geçmeyi düşünüyorum. Fikirleriniz nelerdir?
Bu eylemi gerçekleştirmeden önce burda sorsanız daha iyi olurdu. Aldıktan sonra "Kazıklandım mı" gibi konular açmak doğru değildir. Muhtemelen 2. El aldınız. Kazıklanma durumunda belki iade edemeyebilirsiniz.

Monitör dahilse iyi gibi geldide işlemci biraz düşük kalmış.

Bu eylemi gerçekleştirmeden önce burada sorsanız daha iyi olurdu. Aldıktan sonra "kazıklandım mı" gibi konular açmak doğru değildir. Muhtemelen 2. el aldınız. Kazıklanma durumunda belki iade edemeyebilirsiniz.

Monitör dahilse iyi gibi geldide işlemci biraz düşük kalmış.

Evet haklısınız. Kazıklanma durumu iade edemezsiniz demişsiniz. Gidip aldığımız arkadaş tanıdık çıktı ve konuşmalarımızda sorumlusu benim yazdı ya da herhangi bir teknik aksaklık sorunu olduğunda bilgisayarı tekrar götürebiliriz. Çünkü kendi evini homeoffice şeklinde kullanıyor.

İşlemci düşük kalmış demişsiniz katılıyorum. İmkan bulduğum sırada yükselteceğim fakat şu an oynadığım oyunları gayet güzel karşılayan bir sistem yorumunuz için teşekkür ederim. (monitör dahil)

Biraz daha ciksan daha iyileri var monitor dahil. Ama aldiysan yapacak pek de bir şey yok. Hayirli olsun. Sistemdeki islemci, RAM, SSD ve anakart kotu haberin olsun. Ekran kartida eh iste.

Dediklerin tabii ki günümüze göre iyi değil fakat anakart konusunda katılmıyorum. Şu anki piyasadaki dandik markalar yerine kullanılabilecek bir anakart olduğunu düşünüyorum.

Evet haklısınız. Kazıklanma durumu iade edemezsiniz demişsiniz. Gidip aldığımız arkadaş tanıdık çıktı ve konuşmalarımızda sorumlusu benim yazdı ya da herhangi bir teknik aksaklık sorunu olduğunda bilgisayarı tekrar götürebiliriz. Çünkü kendi evini homeoffice şeklinde kullanıyor.

İşlemci düşük kalmış demişsiniz katılıyorum. İmkan bulduğum sırada yükselteceğim fakat şu an oynadığım oyunları gayet güzel karşılayan bir sistem yorumunuz için teşekkür ederim. (monitör dahil)
Anladım. Tanıdık çıkma durumu iyi olmuş.
Yükseltme için ilk olarak 8 gb ram alıp ramleri 16 gb yapabilirsin.
İşlemciyi 5600 ve ekran kartını RX 6600 olarak yükseltmeye devam edebilirsin.

Bu arada monitörle birlikte iyi bir fiyata gelmiş gibi. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı