120GB HyperX SSD Yavaş Yazıyor

Sinanph

Hectopat
Daha fazla  
Bu ssd'yi geçen hafta satın aldım. Üzerınde 555mb(okuma hızı) - 510mb(yazma hızı)
yalnız bu performansı hıc hıssetmedım. Ssd'nin içine windows 8 işletim sistemını uefi ayarlarından kurdum.
Sanıyede 150-200Mb yazıyor.
Diğer sorun ıse depolama olarak kullandıgım harıcı harddıskımı 20 dakıka acmayınca kendi başına duruyor işlem sırasında geç yanıt veriyor. Yardımlarınız beklıyorum. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD her zaman tam hızda çalışmaz, mesela ben USB 3.0 testleri yapıyordum bazen 18mb/sn oluyor, bazen 120'lere çıkıyor. Asıl değerler ise arkadaşın bahsettiği gibi test programlarında görünür. Hdd ise ömrünü tamamlamaya yaklaşmış olabilir, mekanik oldukları için bir süre sonra bu tür donma sorunları yaşatır size.

Ama aradan fazla zaman gecmedı kı kasayı alalı 3 ay oldu ssd yi alalı ise 1 hafta :( Atto ile test etmedım edip sonucları atarım sıze.

As Ssd ile test ettım sonuclar boyle:

bandicam 2014-07-18 15-47-34-144.jpg

Pekala. Sata 3'e taktım kullandıgım verı kablosunu 10 Tl'ye almıstım pek iyi bi'şey değil kırmızı kırılgan :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı