1250 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
1250 TL

By-KK

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda klavye alma gibi bir planım var ama ne kadar bakarsam bakayım almak istediğim tarzda bir şey bulamadım. Klavyede aradığım şeyler şunlar:

- TKL ya da benzer tuş sayısında olmalı. Mini tarzda veya tam boy klavye aramıyorum.
- Mavi Switch dışında her şey olabilir. Çok sesli olması beni cezbetmiyor. Hatta olabiliyorsa kahverengi Switch çok iyi olur.
- Türkçe tuş diziliminde olmalı. İngilizce tuş diziliminde olacaksa da enter tuşu büyük olmalı ki daha sonra Türkçe keycaps aldığım zaman kolayca değiştirebilmeliyim.
- Kesinlikle Rainbow bir klavye aramıyorum. Olabiliyorsa RGB olabilir veya tek renk de yanabilir.

Bu kriterler çerçevesinde önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda klavye alma gibi bir planım var ama ne kadar bakarsam bakayım almak istediğim tarzda bir şey bulamadım. Klavyede aradığım şeyler şunlar:

- TKL'ya da benzer tuş sayısında olmalı. Mini tarzda veya tam boy klavye aramıyorum.
- Mavi Switch dışında her şey olabilir. Çok sesli olması beni cezbetmiyor. Hatta olabiliyorsa kahverengi Switch çok iyi olur.
- Türkçe tuş diziliminde olmalı. İngilizce tuş diziliminde olacaksa da enter tuşu büyük olmalı ki daha sonra Türkçe keycaps aldığım zaman kolayca değiştirebilmeliyim.
- Kesinlikle Rainbow bir klavye aramıyorum. Olabiliyorsa RGB olabilir veya tek renk de yanabilir.

Bu kriterler çerçevesinde önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler 🙏

Redragon K552 Kumara Siyah Rainbow Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe butcenizin altında dili İngilizce. Türkçe versiyonu veya keycaps var mıdır bilmiyorum bu bütçede en aranılan kriterlerde iyisi denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı