13 ayda eşit ağırlık için ilk 10 bin gelir mi?

Layne Staley

Femtopat
Temelim varla yok arasında. 13 ayım var nasıl çalışmalıyım? Kaç saat çalışmalıyım? 11.sınıf için dershaneye gittim ama pek verim alamadım. Ne tavsiye edersiniz TYT ve AYT için?
Not: Matematik ve fizik, kimya, biyoloji hariç diğer derslerim oldukça iyi.

Lise son sınıfa gittiğinde verim aldığın hocaların hariç diğer derslerde sürekli test çöz ve çözemediğin soruları hocalarına göster.Herşeyden önce çıkmış sorulara bak.Genelde çıkan soru tiplerini öğren ona göre çalış.Haftada 1 deneme çöz.Ben edebiyatı test çözerek oturtmuştum sende öyle dene.Tarih,coğrafya derslerini SAKIN iyi yapıyorum diye salma.Ben öyle bir hata yaptım 😔.İstediğin sıralamaları yapman için geometriyi iyi yap.Ben nasıl yaptım söyliyim.Dershanedeki hocam mantığını öğretmişti.Sonra sorular daha eğlenceli gelmeye başlamıştı bana 😀Ve en son olarak eşit ağırlıksan en iyi üniversite şart kaç netle girildiğini bak.

Açıkçası bende hiç sosyal ve ders çalışan biri olmadım tek iyi alışkanlığım çok okumak ve meraklı olmaktı pandemi falan ergenlik aşık oldum reddedildim 3 ay depresyondan çıkamadım Ocak'tan nisana kadar. Saçma sapan şeyler şimdi bir fırsatım var ve en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Tam sosyalleşicez sivilce sorunum vardı ilaç kullandım aylarca özgüvenimi yeni yeni kazanmaya başladım o dönem pandemi patlak verdi.

Aa bir dakika benim yanıtıma cevap veren kimmiş. Benmişim :) (ne kadar benziyoruz aw)

Geri
Yukarı