13 bin TL tablet önerisi

KokoPops

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversitede kullanabileceğim not tutma, çizim yapma ve film izlemek için, tercihen klavyeli ve kalemli tablet araştırıyorum. Şu an sadece Huawei MatePad 11.5 papermatte Edition – 8+256 GB ürününü uygun gördüm 13000 TL'ye kalem ve klavye ile alınabiliyor. Başka seçenekler var mıdır?

1710276743715.png

S9 FE veya büyük ekran istersen S9 FE Plus düşünebilirsin.

S9 FE ile aralarında ne gibi büyük farklılıklar var? Geçenlerde daha bir sene içinde A34 giriş seviyesi Samsung telefon kullanmaya başladım ve Samsung kullanmaktan çekiniyorum hiç stabil ve akıcı değil, fobi oluştu.

Şu an lise öğrencisi misin?

Yok üniversite 2.

Bende A34 kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı göremedim. Sizde nasıl bir problem var?

Çok fonksiyon kullanmaya çalışınca çakışma oluyor sanırım, işte mesela uygulama açık diğer uygulamaya hemen geçip bir işlem yapmam gerekiyor ama animasyon bozulması, takılma filan oluyor hoş bir görüntü çıkmıyor sistemsel değil de yazılımsal gibi daha çok.

Yok üniversite 2.
Samsung'un yaptığı eğitim indirimi senin için geçerli mi bilmiyorum ama eğer geçerliyse Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12/256 GB'lık versiyonu şu an eğitim indirimi + "256GB'lık versiyonu 128GB'lık fiyatına" kampanyası ile birlikte 13.199 TL'ye denk geliyor. Kendi fiyatı 19.000 TL. Araştırmanı öneririm.

Yok üniversite 2.

Çok fonksiyon kullanmaya çalışınca çakışma oluyor sanırım, işte mesela uygulama açık diğer uygulamaya hemen geçip bir işlem yapmam gerekiyor ama animasyon bozulması, takılma filan oluyor hoş bir görüntü çıkmıyor sistemsel değil de yazılımsal gibi daha çok.

Hm anladım. Dediğiniz gibi giriş seviyesi model olduğu için olabilir.

Samsung'un yaptığı eğitim indirimi senin için geçerli mi bilmiyorum ama eğer geçerliyse Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12/256 GB'lık versiyonu şu an eğitim indirimi + "256GB'lık versiyonu 128GB'lık fiyatına" kampanyası ile birlikte 13.199 TL'ye denk geliyor. Kendi fiyatı 19.000 TL. Araştırmanı öneririm.
Ayrıca şu an bu tableti kullanıyorum. Soruların varsa cevaplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı