13 yaşında bilgisayara ihtiyacım var mı?

üyeadim

Centipat
Daha fazla  
13 yaşındayım ve bir bilgisayara ihtiyacım var telefonumun neredeyse Nokia 3310'dan farkı yok sınıftaki arkadaşlarım dahi herkese çok özeniyorum gördükçe kendi paramı kazanmaya da razıyım bu konu hakkında sizin görüşleriniz nelerdir?

13 yaşındayım ve bir bilgisayara ihtiyacım var telefonumun neredeyse Nokia 3310'dan farkı yok sınıftaki arkadaşlarım dahi herkese çok özeniyorum gördükçe kendi paramı kazanmaya da razıyım bu konu hakkında sizin görüşleriniz nelerdir?

Sırf özendiğin için alıyorsan alma. Bilgisayarı almanı tavsiye etmem çünkü büyük ihtimalle sabahtan akşama kadar Valorant oynayacaksın sadece. Ama niyete bağlı.

Teknoloji çağında yaşadığımız için iyi kötü bir bilgisayarın olması gerekir. Ailenin maddi durumu yetmiyorsa zorlama. Ayrıca insanlara özenme, aileni kaybettiğin zaman özendiğin şeylerin değersiz olduğunu anlarsın.

Yasadigim yerde hiç arkadaşım yok çünkü çok yaşam mevcut olan biryer değil sabahtan akşama kadar duvara bakmak çok canımı sıkıyor yinede yorumlarınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı