1300 TL ikinci el telefon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sonuç olarak telefonunda herhangi bir sorun olduğunda müşteri memnuniyeti adına anında değişim yapılıyor mu? Yapılıyor. Onun hatası bunun hatası beni ilgilendirmez. Senin o aldığın telefonu daha teste sokacaklar da edecekler de kullanıcı hatası olup olmadığını söyleyecekler de, sen de elinde yedek 3310la dolaşacaksın falan.

İphone 7 ile S8'i neden kıyaslıyorsun?
İphone 7'nin rakibi S7'dir. Zaten S7 hem çok daha iyi hem de daha ucuz.
Bu "Apple" sevdanız ne? Pahalı olduğu ve diğer cihazlardan daha farklı sistemi kullandığı için onu daha iyi sanıyorsunuz. Halbuki yaptıpınız tek şey "fanboyluluk".

Üst kısımda yazıyı düzenledim, Iphone 6 modellerinin rakibi Note 4 ve S5 modelidir. 6S modellerinin rakibi ise Note 5, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus modelidir. Iphone 7 modellerinin rakibi de S7 modelleridir.
S8 modeli 3600 TL'ye satılıyor, cahil bilgilerini sürdürmeye devam ediyorsun, S8 modeline de pahalı diyoruz senin gibi markaya körü körüne bağlanmıyoruz. Ne fiyatlar, ne özellikler kısaca hava atmaktan başka bilgin yok senin. Tasarım olarak Iphone modelleri ile Samsung modelleri arasında zerre alaka olmamasına rağmen Apple firmasınından çalıntı demen senin acizliğini gösterir. Kamera, ekran, batarya olarakta Samsung Apple modellerine göre de daha iyi, bu durum diğer Android amiral gemisi modelleri içinde geçerli bir durum.

O kadar körü körüne savunmuşsunuz ki Apple'ı halen yıllar öncesinin muhabbeti dönüyor: iki güncellemeyle kasıyor, virüs giriyor da şu da bu da. Biz mi çok iyi kullanıcıyız yoksa anormal olan biz miyiz anlamıyorum ki arkadaş. Bir çok Android cihaz kullandım ne kendi cihazına bir kez virüs girdi ne de çevremde bir kez virüs giren bir cihaz gördüm. Halen S3 zamanındaki Touchwiz arayüzünü öne sürüyorlar kasıyor diye.

S7 gibi bir cihaz varken gidip iP7 almak bana akıl işi gelmiyor açıkçası.

Üst kısımda yazıyı düzenledim, Iphone 6 modellerinin rakibi Note 4 ve S5 modelidir. 6S modellerinin rakibi ise Note 5, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus modelidir. Iphone 7 modellerinin rakibi de S7 modelleridir.
S8 modeli 3600 TL'ye satılıyor, cahil bilgilerini sürdürmeye devam ediyorsun, S8 modeline de pahalı diyoruz senin gibi markaya körü körüne bağlanmıyoruz. Ne fiyatlar, ne özellikler kısaca hava atmaktan başka bilgin yok senin. Tasarım olarak Iphone modelleri ile Samsung modelleri arasında zerre alaka olmamasına rağmen Apple firmasınından çalıntı demen senin acizliğini gösterir. Kamera, ekran, batarya olarakta Samsung Apple modellerine göre de daha iyi, bu durum diğer Android amiral gemisi modelleri içinde geçerli bir durum.
Sen niye kişisel olarak bana hakaret edip saldırıyorsun onu anlamadım, ben senin şahsına bir şey dedim mi? Fiyatları Plus modellerine göre baz aldım,
S8 Plus 4200TL, Iphone7 Plus 3850 TL.
S8 3600 TL, Iphone7 3250TL.

Sen yazını düzenleyip karşılaştırmayı yanlış yapınca cahil olmuyorsun ama ben cahilim. Android fiyat olarak da Apple'ı geçti, şimdi neyi savunuyorsunuz?

Not: Aynen, Galaxy serisi Iphone'a hiç benzemiyor(!) bunu söylemek için baya kör olmak gerek.

Peki sana bir soru soracağım. Neden tek alternatifin Samsung'muş gibi sadece Samsung'u öne sürüyorsun?

Peki sana bir soru soracağım. Neden tek alternatifin Samsung'muş gibi sadece Samsung'u öne sürüyorsun?
Hangisinden bahsedelim? LG mi? Sony mi? Şuan bu ligde karşılaştırma yapılabilecek 2 büyük denk marka var.

@Onur Saydam Boş yorum yapıp, cahil cahil konuşup konuşursan cevaplarını da alırsın. S8 modelinin rakibi Iphone 8 modelidir, fiyatı bu model ile karşılaştıracaksın hala ben cahil değilim deyip S8 ile kıyaslıyorsun artık sana ne diyeyim pes doğrusu, yuh artık körü körüne bir marka bu kadar savunulmaz. S8 modeli Hepsiburada sitesinde şu an 3500 TL bunu da bilmiş ol, S8 Plus modeli de 3950 TL'ye bulunabiliyor. Yalan söylüyorsun açık şekilde S8 modeline 4200 TL dedin yalanın ortaya çıkınca Plus modelini kastettim dedin yine yalan söylüyorsun sen.

Beni ilgilendirmez büyük lig falan. Sonuçta Android tarafında bir çok alternatif var.

Ayrıca S8'in rakibi iP8.

S7 indirimsiz 2800 TL. iP7 indirimsiz 3800 TL hepsiburada fiyatları.

Aynen Iphone7'ye 3250 TL iken o yüzden 3850 TL dedim :D. Sen kimsin ki b
ana kişisel olarak cevap verebileceğini sanıyorsun :D Kaale bile almam. Sadece ben burda bi marka karşılaştırması yaptım. Sen kişisel olarak hakaret etmeye başladın böyle mi savunuyorsun? Güldürme. Iphone7'yi neden hala S8'le karşılaştırıyorum çünkü nerdeyse denk performans veriyor :D 7S veya 8 çıksa herhalde S8 modeli tarihe karışır.

Fiyatlar:
S8+ : Samsung Galaxy S8 Plus (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
7+: Apple iPhone 7 Plus 32 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı

7:Apple iPhone 7 32 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı
S7: Samsung Galaxy S7 Edge (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
S8: Samsung Galaxy S8 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı