1300TL'ye i3 4150 ve Asus H81M-C Tabanlı Sistem Toplama

SSD çıkaramam, çünkü bilgisayarın hızlı olmasını istiyorum. 7850K'yı önerdiğin için teşekkürler, ama 4-5 yıl sonra yeni sistem toplarım zaten, bu işlemci beni oyunlarda zaten iyi götürür. Versa || yapmayacağım, çünkü bulduğum kasanın görünümünü çok sevdim, boyası da çok güzel. Lütfen sistem uyumluluğu hakkında yorum yapın. @Recep Baltaş

Sistem uyumlu, ama ondan vazgeçmem bundan vazgeçmem dersen ekran kartına bütçe kalmaz. Oyunu da oynatan maalesef ekran kartıdır.
Corsair kasa güzel, bende almayı düşünüyorum. Anakart olarak MSİ H81M-P33 yeterli. SSD sonraya ertelenirse ele avuca gelen bir sistem oluşabilir bence.

Vatan ürünlerine destek veriyor. Yorum yapanlar ilgisiz mağaza çalışanına denk gelmiş olabilir. Nadir bir durum bence.

Son düzenleme:
Özür Dilerim. Konuyu bir okursan sonradan AMD'ye karar verdim, bir arkadaşın tavsiyesi üzerine. AMD Fm2 Soket ile uyumlu bir ana kart lazım, doğal olarak.

Tamam. İleride çıkan oyunları açmaz, ama ben zaten oyunları 2 yıl gecikmeli takip ediyorum. Yani bu bilgisayarla en çok oynamak istediğim oyun Far Cry 3. Gidip de Metro Last Light oynamam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı