14 gün özürsüz devamsızlık LGS'yi etkiler mi?

UrsTvr

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi, 14 gün falan özürsüz devamsızlığım oluyor ilk derse 5-10 dk geç kaldığım için. Başarılı bir öğrenciyim, okulumda en iyilerdenim fakat bir etkisi olur mu? Bazı yerlerde 10 gün sınır diye gördüm, bazı yerlerde 20. bu sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum ama şu an devamsızlıklarım sadece 3 gün olarak gözüküyor. Müdür halleder mi ya da bir sıkıntı çıkar mı?(kurul falan karar veriyor ise biraz uzakta oturuyorum o yüzden geç kalıyorum halledebilirler belki)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarına ve müdüre sor buraya sorana kadar. Eğer sıkıntı çıkarıyorsa ailen ile paylaş durumu okula gidip ricada bulunsunlar en azından özürüz olan devamsızlıkların özürlü devamsılığa döner.

Eğer sınavdaki birisiyle aynı neti yaptıysanız, doğum yılına bakılıyor, küçük olan üste taşınıyor sadece. Onlarda aynıysa devamsızlık devreye giriyor, diye biliyorum ama doğum yılınızın aynı olduğu bir insanla aynı neti yapmak pek olası bir durum olmadığından, hayır bir sorun olmaz.

Başlıkta dediğim gibi, 14 gün falan özürsüz devamsızlığım oluyor ilk derse 5-10 dk geç kaldığım için. Başarılı bir öğrenciyim, okulumda en iyilerdenim fakat bir etkisi olur mu? Bazı yerlerde 10 gün sınır diye gördüm, bazı yerlerde 20. bu sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum ama şu an devamsızlıklarım sadece 3 gün olarak gözüküyor. Müdür halleder mi ya da bir sıkıntı çıkar mı?(kurul falan karar veriyor ise biraz uzakta oturuyorum o yüzden geç kalıyorum halledebilirler belki)

Kalmazsın belge alır mısın bilmiyorum bu arada gireceğin lisede bir kişilik yer varsa ve senle aynı puanı yapıp daha düşük devamsızlığı olan varsa onu okula alırlar.

Geri
Yukarı