14 Kasım Amazon indirimleri

Fırsat: CW-9060040-WW İşlemci Sıvı Soğutucusu CW-9060040-WW İşlemci Sıvı Soğutucusu : Amazon.com.tr: Bilgisayar
SmartSelect_20211114-203717_Amazon Shopping.jpg

Günün fırsatı: Nescafe Gold Çözünebilir Kahve 200Gr Ekopaket Nescafe Gold Çözünebilir Kahve 200Gr Ekopaket : Amazon.com.tr: Gıda Ürünleri
SmartSelect_20211114-203753_Amazon Shopping.jpg

Günün fırsatı: Nescafe Gold Çözünebilir Kahve 100Gr Ekopaket Nescafe Gold Çözünebilir Kahve 100Gr Ekopaket : Amazon.com.tr: Gıda Ürünleri
SmartSelect_20211114-203809_Amazon Shopping.jpg

Kendim de kullanıyorum 12 CM kasa fanı. Egzoz fanı olarak alınabilir.
Günün fırsatı: Dark DKCCF123R 12cm Kırmızı Kanatlı Kasa Fanı Dark DKCCF123R 12cm Kırmızı Kanatlı Kasa Fanı : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Kasamda fan kontrolcü var. Herhangi bir rgb fan alsam ona bağladığımda uyumlu çalışır mı? Mesela CPU soğutucusu kule tipi. Fan girişini rgb kontrollere taktım kasa ile uyumlu çalışıyor. Bu tarz önereceğin bir fan olur mu. Ekran kartının altına takıp ekran kartına mining için destek sağlamayı düşünüyorum.

Bunlardan aldım, ilgilenenler olabilir:

Şundan da 5 tane aldım: (Yapması eğlenceli oluyor. :D)
Bir gün indirimden pak mayalı poğaça harcı alacaksın deseler inanmazdım :D

Kasamda fan kontrolcü var. Herhangi bir rgb fan alsam ona bağladığımda uyumlu çalışır mı? Mesela CPU soğutucusu kule tipi. Fan girişini rgb kontrollere taktım kasa ile uyumlu çalışıyor. Bu tarz önereceğin bir fan olur mu. Ekran kartının altına takıp ekran kartına mining için destek sağlamayı düşünüyorum.
O kadar detaylı bilmiyorum ama bu linkteki fanı ben anakartıma bağladım. Sıcaklığın durumuna göre devri yükselip alçalıyor. Yani fan kontrölcüye takarsan devrini ona ayarlar.

Amazon uygulamasından ilk 120 TL üstü alışverişte 30 TL indirim kodu da verdi. Gayet güzel bir alışverişti.

Geri
Yukarı