14 yaşında 1.70 boyda kilo kaç olmalı?

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 14 yaşındayım boyum 1.70 şu an 65,6 kiloyum. Bu senenin başında tam 77 kiloydum ama artık kilomdan rahatsız olduğumdan dolayı diyet yapmaya karar verdim. vücut kitle endeksine göre kilom düzgün ama ben dış görünüşümü hala beğenemedim. Sizce göğüslerimin tamamen erimesi için kaç kilo olmalıyım ya da vücut yağ oranım kaç olmalı?

Vücudun ve kemik yapıların ergenliğin son döneminde oturur (18 yaşında yani) O kadar takmana gerek yok boyun da iyi.

Merhaba 14 yaşındayım boyum 1.70 şu an 65,6 kiloyum. Bu senenin başında tam 77 kiloydum ama artık kilomdan rahatsız olduğumdan dolayı diyet yapmaya karar verdim. vücut kitle endeksine göre kilom düzgün ama ben dış görünüşümü hala beğenemedim. Sizce göğüslerimin tamamen erimesi için kaç kilo olmalıyım ya da vücut yağ oranım kaç olmalı?
Hocam ben 65 kilo civarlarındayım çok az göbeğim var sadece. 50-55 ideal bence.

14 yaşındayım ve boyum 1.55 hocam :D
Hocam eğer boy takıntınız olacaksa şimdiden bazı egzersizleri yapın, Dengeli beslenin, Uyku düzeninizi oturtun ama şunu da unutmayalım. Bilimsel araştırmalar boy uzamasının genetiğe bağlı olduğunu göstermekte.

Hocam ben 65 kilo civarlarındayım çok az göbeğim var sadece. 50-55 ideal bence.

Yağsız vücut ağırlığım 53 kilo zaten 50 55 olunca bir deri bir kemik kalırsın öylede istemiyorum zaten göbeğim az. göğüslerim ile kalçam erisin istiyorum sadece.

Geri
Yukarı