14 yaşında TikTok'a video yüklenebilir mi?

Atabilirsin lakin daha faydalı şeyler ile uğraşmanı öneririm. Zaten sınav senen bu yıl boş işler yüzünden derslerini aksatma derim.

TikTok olumlu bir şey veriyor dememiş.
O demedi zaten, ben sordum.

3 tane rezil TikTok videosu izlemişiz, TikTok'u çöp sanıyormuşuz. Yeni nesile bir şeyler yüklemeye çalışıyormuşuz fln.

Ben de 14 yaşındayım, şu an Assembly öğrenip C kullanarak ilk İHA'mı göklerle buluşturdum ve PCBWay üzerinden kendi devre kartlarımı üretiyorum :D

O demedi zaten, ben sordum.

3 tane rezil TikTok videosu izlemişiz, TikTok'u çöp sanıyormuşuz. Yeni nesile bir şeyler yüklemeye çalışıyormuşuz fln.

Ben de 14 yaşındayım, şu an Assembly öğrenip C kullanarak ilk İHA'mı göklerle buluşturdum ve PCBWay üzerinden kendi devre kartlarımı üretiyorum :D
Bunları yapman ne güzel ancak hala ciddi olamıyorsun farkındaysan. Şu halinle meslek konusunda kararsız olan herkese yazılım öğrenin diyen kişilere benzediğinin de farkındasındır umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu TikTok muhabbeti sıkmadı mı arkadaşlar? Niye her şeyde modern olan Z kuşağının bir kesimi konu TikTok olunca boomerlaşıyor? Adam diyor TikTok'un ne faydası var sana? Sanki Instagram, Facebook'un kendisine bir yararı varmış gibi. TikTok kitlesi Instagram kitlesinden falan daha fazla toksik bir kitle değil. Sadece kitle size uymuyor diye çok boş muhabbetler döndürüyorsunuz.

Hayır yanlış düşünüyorsun.
TikTok hayatımıza girdiğinden beri hiçbir şey eskisi gibi değil.
Instagram da arkadaşlarımın storylerini açtığım da şu manzara oluyor:
TikTok - reels linki:
Kara kedi ve mucizevi uğur böceği 🥵😩😩
Damarlı kolu 🥵😩😩
Günde 10 dakika mı harcadığım sosyal medya da Z kuşağının masturbasyon fetişlerini duymak istemiyorum.

Gameloop tan indirdim profilimi değiştireceğim ancak sadece bu fotoğraf çıkıyor ne yapacağım:

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (518).png
    Ekran Görüntüsü (518).png
    169,8 KB · Görüntüleme: 24
14 yyşındayım. TikTok'a Valorant'ta yaşadığım anları paylaşacağım. Amacım TikTok'ta çok hızlı takipçi kazanıldığı için orada bir müddet takipçi kazanıp onları YouTube kanalıma yönlendireceğim. Elbet birçok kişi gelir. Benim sorum şu: 14 yaşındayım, TikTok'ta hesap açıp video yükleyebilir miyim? Belirli bir şartlar var mı?

Dostum bir yerden başlamak gerek şansını dene olmazsa başka şeyler bulmaya çalış aklına ne geliyorsa yap yapki geç kalınca keşke demeseydin.

Yeni konular

Geri
Yukarı