14000 - 17000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
En fazla 18.000

Yagizxxl

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumdan bıktım değiştireceğim. Önerilerinizi almadan önce biraz detay vereyim şu an Redmi Note 10S kullanıyorum. İlk yılı sıkıntısız aşırı rahat tamamladı 1.5 yasına girildiğinde hafif donmalar yasatmaya basladı. Şu an cihaz ara sıra donmalar başladı alacağım telefondan beklentim 2-3 yıl stabil islemci performansı Call of Duty Mobile'de iyi performans ve de en az 128 GB hafıza cihazda yakalasık 5-6k kadar fotoğraf birikiyorum. Ben Samsung A35 veya A34 düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi merakla bekliyorum.

Poco X6 Pro size uygun. Performans olarak 5 yıldan fazla götürür. Günümüzdeki her oyunu en yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.
Beklerim derseniz önümüzdeki hafta POCO F6 tanıtılacak. Ben de o cihazı almayı düşünüyorum.
Neredeyse kesinleşmiş özelliklerini bu siteden öğrenebilirsiniz.

Telefonumdan bıktım değiştireceğim. Önerilerinizi almadan önce biraz detay vereyim şu an Redmi Note 10S kullanıyorum. İlk yılı sıkıntısız aşırı rahat tamamladı 1.5 yasına girildiğinde hafif donmalar yasatmaya basladı. Şu an cihaz ara sıra donmalar başladı alacağım telefondan beklentim 2-3 yıl stabil islemci performansı Call of Duty Mobile'de iyi performans ve de en az 128 GB hafıza cihazda yakalasık 5-6k kadar fotoğraf birikiyorum. Ben Samsung A35 veya A34 düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi merakla bekliyorum.

Mi 13 serisinden bakabilirsin. Özellikleri gayet yüksek ve yeterli depolamada sağlıyor, fiyatı da dediğiniz aralıklarda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Xiaomi alınmaz zaten dilini yakmışsın bir kere bir daha bulaşma bence. Samsung S21 FE veya A34 alabilirsin ama bence 3bin daha çık S23 FE al kafan rahat olsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı