1440P monitör öneri

Bütçe
3000

ertyıl

Centipat
Arkadaşlar merhaba, yakın dönemde MSI GS66 laptop aldım işim gereği genelde çoğunlukla Office programları ve az da olsa Photoshop ve çizim programlarını kullanıyorum. Ancak nadir de olsa bettlefield CoD gibi FPS oyunları oynamayı düşünüyorum. Büyük (27 inç) görüntü kalitesi yüksek bir ekranda çalışmak istediğim ve arada oyun oynadığımda da beni üzmeyecek 3000 TL civarı monitör arıyorum. Sizce nasıl bir monitör almalıyım? Monitörün görüntü kalitesi netliği ve dış görünümü de benim için önemli oyuncu tipi bir görünüm istemiyorum, USB C bağlantısı olsa iyi olur diye düşünüyorum PC'de thunderbold 3 var ama sanırım çok elzem de değil, beğendiğim birkaç monitörü ekliyorum. İlk linkteki monitörü beğeniyorum ancak 60 Hz ve freesncy yok o beni düşündürüyor (laptop 240 Hz.). Önerileriniz için teşekkürler.

En dikkat ettiğim özellikler 2k 27 inç ve Usb c portu olması ama duruma göre esneyebilir

Laptopun özellikleri: MSI GS66 Stealth 10SE-268TR i7-10750H 32 GB 512 GB SSD 6 GB GeForce RTX 2060 240 Hz. 15.6”

Son düzenleme:
rica ederim, va panel istememe sebebiniz nedir acaba
ips panellerin daha keskin ve renk doğruluğu açısından daha iyi olduğu söyleniyor o nedenle kaldı curved olmasını da istemiyorum çünkü çoğunlukla yazı işleri ile uğraşacağım için pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı