14700KF ve 4070 Ti Super sistem nasıldır?

Bütçe
100000
@DMN @IIBerke teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Son olarak aşağıdaki gibi de bir öneri geldi. Dmn'nin paylaştığı sistem hoşuma gitti açıkçası. Ama alttakini de değerlendirebilirseniz çok sevinirim kıyaslayarak. SSD 7000/6000 mevcut bulunduğu için elimde yükseltme yapmadım.

1714177531706.png

Darboğaz hesaplamasında %20 ye yakın bir sonuç gösteriyor 4k da.

@DMN @IIBerke teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Son olarak aşağıdaki gibi de bir öneri geldi. Dmn'nin paylaştığı sistem hoşuma gitti açıkçası. Ama alttakini de değerlendirebilirseniz çok sevinirim kıyaslayarak. SSD 7000/6000 mevcut bulunduğu için elimde yükseltme yapmadım.

Eki Görüntüle 2179622

Darboğaz hesaplamasında %20 ye yakın bir sonuç gösteriyor 4k da.
Hesaplama testleri düzgün hesaplamıyor. 107'ye çıkarım dersen alınır.

Eki Görüntüle 2179622

Darboğaz hesaplamasında %20'ye yakın bir sonuç gösteriyor 4K da.

O dediğiniz internet sitesi değil mi? O site palavra daha kötü işlemci ile bile 4K da darboğaz yaşanmaz 4K da darboğaz yemek için giriş seviye bir işlemci olması gerekiyor dünyanın en iyi oyun işlemcisi için bile böyle diyen sitelere itibar etmeyin.

Sistem için ise diyecek bir şey yok gayet iyi.

Geri
Yukarı