15.000 $ Bilgisayar Toplamislar

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Cok hosuma gitti video...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lakin ben bir kadinin eline, bilgisayar montajinin pek yakismadigi kanaatindeyim.
Ama sistem gercekten cok güzel olmus.

Iyi Seyirler...

Harika PC harika tasarım.(y)
Böyle bir hanımefendi ile evlenmeliydim.:aşk: Benim karım tam anlamıyla teknoloji düşmanı...
Benim evde tek bir nedenden dolayı tartışma olur, o da şu: ''Ben teknolojiye çok fazla bağımlıymışım'', neymiş teknolojiyi sevdiğim kadar onu sevmiyormuşum, bak sen.:morgöz:

Son düzenleme:
Yakışmış. :ıslık:
CJQ2x5NUMAAOEdU.jpg

Harika PC harika tasarım.(y)
Böyle bir hanımefendi evlenmeliydim.:aşk: Benim karım tam anlamıyla teknoloji düşmanı...
Benim evde tek bir nedenden dolayı tartışma olur, o da şu: ''Ben teknolojiye çok fazla bağımlıymışım'', neymiş teknolojiyi sevdiğim kadar onu sevmiyormuşum, bak sen.:morgöz:

Ahahahaha benim hanimda tam tersi. Sever teknolojiyi, su siralar 4K TV almam icin beni yokluyor. :) Ama ben ofise yeni HD TV aldigimi söyleyip oyaliyorum su siralar.
Pc konusunda da beni sürekli söyle destekliyor... Her sene bir parca alacagina, bir kere adam gibi para ver. 10 sene kullan diye. :)

Eh bende teknolojiye fazla yatirim yapmayi pek sevmem. Isimi görüyor mu? Görüyor.
Bitti. :)

Herkesin karısı teknolojiyi seviyor ama benim ki;:sıkıldım:
Ya benim yakın komşuların hanımları gayet seviyor gelişen TekNo'yu onlar da gayet hoşlanıyorlar... Çoğu zaman bu işlerden anlıyorum diye beni taktir ediyorlar.:) Elektrik elektronik denilince karımın yüz ifadesi: :mad:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı