15.000 TL Oyuncu Laptop Önerisi

Bütçe
15.000

Queenur

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.

Oyun ve yayın ağırlıklı kendime bir oyuncu laptopu almak istiyorum. Bütçem 15-16 bin TL civarında. Özellikle 17.3 inch istiyorum. Monster Abra V13.2 modelini beğendim lakin ürünle ilgili bir sürü olumsuz yorum ve konuya şahit oldum. Ek olarak tasarıma çok önem veriyorum. F/P olarak istediğim özelliklere sahip önerebileceğiniz ürünler nelerdir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Monster'ın Abra modellerinde 5 modelin 3 tanesinde genel olarak kronik sorunlara şahit olabilirsiniz. Abra modellerinin çoğunluğu Clevo kasalı oluyor. Tulpara da şu an genel olarak ekonomi sağ olsun güç yetmeyebilir. Eğer almayı düşünürseniz https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ce=pc&utm_term=k&v=1.33.2&wt_pc=akakce.c.k.pc
Buna bir bakın derim. Hiç yoktan 3050'si var. Ti modeli olsaydı daha iyi olurdu ama Monsterın v13.2 modelini arkadaşım kullanıyor ve statik elektrik ve güç kaynaklı hatalar oluyordu hocam. Şu an garantiden aldı kullanıyor ama ne ara sorun çıkartır bilemem.(Kendim de v16.7.3 olanını kullanıyorum)

Monster'ın Abra modellerinde 5 modelin 3 tanesinde genel olarak kronik sorunlara şahit olabilirsiniz. Abra modellerinin çoğunluğu Clevo kasalı oluyor. Tulpara da şu an genel olarak ekonomi sağ olsun güç yetmeyebilir. Eğer almayı düşünürseniz https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ce=pc&utm_term=k&v=1.33.2&wt_pc=akakce.c.k.pc
Buna bir bakın derim. Hiç yoktan 3050'si var. Ti modeli olsaydı daha iyi olurdu ama Monster'ın v13.2 modelini arkadaşım kullanıyor ve statik elektrik ve güç kaynaklı hatalar oluyordu hocam. Şu an garantiden aldı kullanıyor ama ne ara sorun çıkartır bilemem.(kendim de v16.7.3 olanını kullanıyorum)

Hocam merhaba statik elektrik sorunu yasiyor musunuz acaba menzil almama sorunu AC kapada fisten kapatinca kapaniyor mu? cekince vs

Hocam yanlış anlamassan seninle bir ara Instagram WhatsApp konusabiliriz maksat Monster kullandıgımız icin iletişim halinde olamızın sakıncası olmaz umarım.

Hocam ben hiçbir şekilde Instagram hesabı açamıyorum. Biraz durum özele kaçıyorda engellendim. WhatsApp'ı da amacı dışında rahatsız edenler var o yüzden kullanmıyorum. Biraz taş devrinde gibi kalmış gözüküyorum.😕

Hocam ben hiçbir şekilde Instagram hesabı açamıyorum. Biraz durum özele kaçıyorda engellendim. WhatsApp'ı da amacı dışında rahatsız edenler var o yüzden kullanmıyorum. Biraz taş devrinde gibi kalmış gözüküyorum.😕

Hocam yine yanlış anlamada eski kız arkadaşım vardı oda böyleydi neden bilmiyorum teknolojiden konusurdum eski tip neydi adını sen ver takoz telefon kameralı kullanıyordu ayrıldık işte 20 yıllık masaüstü bilgisayarı vardı tuhaftı biri kabile dönemindendi. Neden Android kullanmıyon diyorum öğretmen kendisi düsün yok farklı taşralı ne deyim ki. Sözümona meclisten dısarı.

Geri
Yukarı