15.000 TL'ye ikinci el Gaming laptop önerisi

Bütçe
15.000

Semih087

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bende MacBook Air M1 var satıp ikinci el bir Gaming laptop almayı düşünüyorum. Marka olarak biraz kararsızım malum çok çeşit markalar mevcut. ASUS TUF, Lenovo Ideapad, ASUS ROG, Excalibur G770, HP Victus, HP Pavilion, Acer Nitro, Dell G3 gibi marka ve modeller mevcut. Sizden isteğim hangi markayı öneriyorsunuz kullanıcılar ve tecrübeleri olanlar özellikle cevaplarsa sevinirim. Kronik sorunu olmayan, 90 derece CPU sıcaklığını görmeyen aldığımda 2 3 yıl arkama bakmadan rahatça kullanabileceğim bir laptop almayı istiyorum. Bu konuda herkesten fikirlerini paylaşmasını istiyorum, fikirlerinizi önerilerinizi nedenleriyle birlikte detay vererek açıklarsanız benim açımdan çok daha iyi olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el baksan gene bu fiyata 3050 bulacaksın, o sebeple bence sıfırı varken sıfır al.

İkinci el baksan gene bu fiyata 3050 bulacaksın, o sebeple bence sıfırı varken sıfır al.

Ölü piksel ve coil whine probleminden dolayı sıfır aldığımda tekrar servisle uğraşmak istemiyorum ondan dolayı sıfır almak pek istemiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı