15 bin TL Quest 2 alınır mı?

RamazanXP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2300x
AMD rx6400 4gb
16GB 3600mhz RAM
128GB M2SSD
Merhaba arkadaşlar hayatimda ilk defa VR deneyimim olacak çok da istekliyim butcemde kisitli taksitle alacağım zaten simdi Quest 2 15k sıfıri sizce 15k taksitle mi alayim yoksa 2.elde 8 9K ya var 2. elmi alayim siz ne diyorsunuz kullanan arkadaşlar varsa da PC bağlantisini kablo ile yapabiliyor muyuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240516_094957_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240516_094957_Hepsiburada.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 38
15000₺ sıfırına çok. Yanına ekipman vs de almanız gerekecek size toplam ücreti muhtemelen 17000₺+ olur. 2. elden ekipmanlı 10-12 arasına bulabilirsiniz. Param Güvende ile alın ve lensleri kontrol edin 1 gün de test edin eğer sorun yok ise onaylarsınız.

Quest 2 alacağına o fiyatlara Sahibinden üzerinden Quest 3 alabilirsin.
Garanti konusunu kafaya takma, bir sorun olsa hiçbir şekilde garantisi yok zaten bu ürünün.

15000₺ sıfırına çok. Yanına ekipman vs de almanız gerekecek size toplam ücreti muhtemelen 17000₺+ olur. 2. elden ekipmanlı 10-12 arasına bulabilirsiniz. Param Güvende ile alın ve lensleri kontrol edin 1 gün de test edin eğer sorun yok ise onaylarsınız.

Ya zaten bodrum tarafinda buldum 9K ya daha 3 4 defa kullanilmiş bakacağım.

Quest 2 alacağına o fiyatlara Sahibinden üzerinden Quest 3 alabilirsin.
Garanti konusunu kafaya takma, bir sorun olsa hiçbir şekilde garantisi yok zaten bu ürünün.
Hocam onlarada 18 19k istiyorlar genelde de yani 15 e de bulunabilir

Simdi mesela ben Half-Life alxy oynayacagım VR ile PC bağlantisini nasıl yapacağız ve ben gözlük takiyorum gozlugu cikartsam daha net görebilir miyim?

Simdi mesela ben Half-Life alxy oynayacagım VR ile PC bağlantisini nasıl yapacağız
5GHZ Wi-Fi üzerinden ya da link kablosu alacaksın bilgisayarla o şekilde bağlantı sağlayacaksın.

ben gözlük takiyorum gozlugu cikartsam daha net görebilir miyim?
İçerisinde gözlük takanlar için bir aparat çıkıyordu eski kutularda yenilerinde nasıl bilmiyorum. Göz bozukluk seviyeni bilmediğim için bir şey diyemem, yakını görmekte zorluk çekiyorsan gözlüksüz olmayacaktır.

5GHZ Wi-Fi üzerinden ya da link kablosu alacaksın bilgisayarla o şekilde bağlantı sağlayacaksın.

İçerisinde gözlük takanlar için bir aparat çıkıyordu eski kutularda yenilerinde nasıl bilmiyorum. Göz bozukluk seviyeni bilmediğim için bir şey diyemem, yakını görmekte zorluk çekiyorsan gözlüksüz olmayacaktır.
Uzaği goremiyorum ya gozumun biri 2 biri 3 felan

Geri
Yukarı