15 bin TL telefon önerisi

devrbnabdb

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-8265U MX110
Merhaba benim 15-17k gibi bir bütçem var, bu bütçeye hangi telefonu almalıyım? Telefon kamera falan filan ilgilenmiyorum sadece oyun için bir telefon olsun kamerası iyi olmasa da olur çök fotoğraf seven bir insan değilim, Redmi 10S 8 GB almayı düşündüm ama cok ısınıyor diye söylentiler var, bir de Oppo A96 almayı düşündüm ikisinden hangisini seçmeliyim? Ya da daha iyi bir öneriniz var mı bu iki telefondan (oynayacağım oyunlar PUBG, Minecraft vb.)

Hocam bütçenizin üstüne çıkabilirseniz biraz S21 FE var derseniz ki çıkamam benim kullandığım telefon Note 11 PUBG'de oyun modu ile beraber 60FPS alıyorum kasmadan ve grafikler iyi şekilde çok rahat oynatıyor sadece ısı problemi var 11 yerine Note 11 Pro önerebilirim o yüzden Oppo'da ise A5 sonrası bozdu tabii iyi yönleride vardır ama ben önermem yine de size kalmış bir şey.

Merhaba benim 15-17k gibi bir bütçem var, bu bütçeye hangi telefonu almalıyım? Telefon kamera falan filan ilgilenmiyorum sadece oyun için bir telefon olsun kamerası iyi olmasa da olur çök fotoğraf seven bir insan değilim, Redmi 10S 8 GB almayı düşündüm ama cok ısınıyor diye söylentiler var, bir de Oppo A96 almayı düşündüm ikisinden hangisini seçmeliyim? Ya da daha iyi bir öneriniz var mı bu iki telefondan (oynayacağım oyunlar PUBG, Minecraft vb.)
Oyun için en iyi seçenek çıkabiliyorsan Poco F5. Ya da daha uyguna Realme GT 2 al geç.
Exynos'lu cihazlar oyun için alınmaz.

Bütçe çıkarsanız:

Cikamazsaniz:

Normalde GT 2 de eklenebilir listeye ama bu cihazlar sürdürebilir performansta Snapdragon 888'den çok daha iyidir.

Oyun için en iyi seçenek çıkabiliyorsan POCO F5. ya da daha uyguna Realme GT 2 al geç.
Exynos'lu cihazlar oyun için alınmaz.

Sağ olun hocam, önerdiğiniz telefon bayağı cazip geldi bana almayı düşünüyorum😄

Geri
Yukarı