15 bin TL'ye kadar sistem önerisi

Evet hocam cidden tam sistemi sipariş edecekken yorumlari okuyayim dedim ve herkes iade de sorun yaşamiş satiş sonrasi destek 0, herkes guvenilir diyor ama satiş sonrasi destek yoksa neye güvenip alacağim?
Hocam ne yaptın aldın mı sistem? Eğer almadıysan tebillonda iyi bir sistem var.

Yok hocam almadım, bunu araştırıyordum şimdi, psu iyi gibi duruyor ama technopatta çok fazla eleştirmişler güvenemedim antec sistemi alsam nasıl olur? Cougar psu tavsiye ediliyor. Yaşadığım yerde öyle yüksek voltajdır falan yaşamadım hiç zaten önceki sistemim markasız canlı bomba gibi bir güç kaynağına sahipti 7-8 kez elektrik kesintisinden sağ kurtuldu. Ne diyorsunuz direkt alınır mı yoksa psu değişilir mi?

Normalde bu fiyata 6700xt satıyor
Yok hocam almadım, bunu araştırıyordum şimdi, psu iyi gibi duruyor ama technopatta çok fazla eleştirmişler güvenemedim antec sistemi alsam nasıl olur? Cougar psu tavsiye ediliyor. Yaşadığım yerde öyle yüksek voltajdır falan yaşamadım hiç zaten önceki sistemim markasız canlı bomba gibi bir güç kaynağına sahipti 7-8 kez elektrik kesintisinden sağ kurtuldu. Ne diyorsunuz direkt alınır mı yoksa psu değişilir mi?
antec sistem hangisi hocam?

Hocam attığınız sistemde anakartı b660m-k ramleri kingston yapıp sipariş verdim tebilondan, umarım kazasız belasız ulaşır ve çalıştırırım.
İnşallah hocam bayadır bekliyoruz bir sistem kurmak için. H610m le B660m k arasında çok fark var mı? Bir de ramleri neden kingston yaptın ikisi de 3200mhz cl16. Kasa olarak deepcool ve 650 psuda kaldın değil mi?

İnşallah hocam bayadır bekliyoruz bir sistem kurmak için. H610m le B660m k arasında çok fark var mı? Bir de ramleri neden kingston yaptın ikisi de 3200mhz cl16. Kasa olarak deepcool ve 650 psuda kaldın değil mi?
Hocam B660M-K nın ddr4 5333 mhz desteği varmış, almışken iyisini alayım diye anakartı yükselttim,ileride ram upgrade i yaparsam diye, kötü etmemişimdir umarım. Kingston rame yükseltme sebebim xpg çok performans vermiyor gibi yorumlar okudum bende almışken marka alayım dedim, kingston güvendiğim bir marka. Tamamen marka yüzünden yani, böylece 18 bine tamamlayıp satın aldım. 650 psuda kaldım evet hocam.
anakart karşılaştırmayla ilgili sayfa, arada kaldıysanız.

Hocam B660M-K nın ddr4 5333 mhz desteği varmış, almışken iyisini alayım diye anakartı yükselttim,ileride ram upgrade i yaparsam diye, kötü etmemişimdir umarım. Kingston rame yükseltme sebebim xpg çok performans vermiyor gibi yorumlar okudum bende almışken marka alayım dedim, kingston güvendiğim bir marka. Tamamen marka yüzünden yani, böylece 18 bine tamamlayıp satın aldım. 650 psuda kaldım evet hocam.
anakart karşılaştırmayla ilgili sayfa, arada kaldıysanız.
Anladım hocam sağol. Hayırlı olsun umarım sıkıntısız bir şekilde ulaşır.

Hocam alamadım ya ben. Alana kadar 17.800 oldu sinir oldum 1 şeyin fiyatı 2 gün aynı durmuyor her dk zam. Siz naptınız elinize ulaştı mı sistem?
hocam tek tek toplayın istiyorsaniz cunku pc hocasinin son yayinladigi sistemde butceye uymuyor, powercolor markasi hakkinda olumlu şeyler okudum, sistem bugün kargoya verildi elime ulastiginda size döneceğim, bu kadar hızlı kargo beklemiyordum.

Geri
Yukarı