15. yılına özel indirime giren Minecraft şu an alınmaya değer mi?

CyHan_Atalay

Picopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 16GB 2113 MHz
SSD veya HDD modeli
ADATA LEGEND 700 (SSD), WD ELEMENTS 1TB (HDD)
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
PRIME H610M-K D4
İşlemci
Intel i5-12400F
Mobil versiyonu bile indirime giren Minecraft'ın 15. yılına özel indirimleriyle bir çeşit kutlama yaptığını fark ettim. Baktım, meğer sadece mobil için değil PC versiyonu için de indirime girmiş Minecraft ve diğer Minecraft oyunları.
Ben de biliyorum, Minecraft şu an da çok da iyi bir ilerleme katetmiyor. Bu umurumda mı, şu an için değil. Çünkü oyunu yıllar önce çocukken oynamayı zaten bıraktım. Şimdi de bu zamana kadar yine de bir şeyler eklenmiş, birkaç güzel şeyler gelmiş. Ben oyunu öğrenene kadar da zaten bayağı doyurucu bir zaman geçer. Fakat şu an elime yeni, sağlam bir sistem geçeli 1,5 yıl oldu ve şimdi hep crack oynadığım oyununun orijinal kopyasını alsam mı diye düşünmedim değil. Alırsam da Deluxe paketi mi alsam, yoksa normal Java & Bedrock sürümü mü diye kararsız kaldım. Alırsam da Crack Launcher'a göre daha avantajlı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deluxe sürümünü asla almanı önermem kesinlikle java ve bedrock sürümünü al hatta almışken böyle yazılmıyorsa kusura bakma daunges de alabilirsin sadece 25 tl bence bişey kaybetmezsin minecraft da alınır 200 liraya ve alırsan evet cracke göre avantajlı olur yabancı sunuculara girersin hypixel gibi yani kısacası toplarsak minecraft 200 tlye alınır üstüne birde 25 tlye minecraft daunges çekilir ve korsandan daha avantajlı olur hocam yani bence alın ben şahsen şimdi alıyorum sizede tavsiye ederim.

Deluxe sürümünü asla almanı önermem kesinlikle Java ve Bedrock sürümünü al hatta almışken böyle yazılmıyorsa kusura bakma daunges de alabilirsin sadece 25 TL bence bir şey kaybetmezsin Minecraft da alınır 200 liraya ve alırsan evet cracke göre avantajlı olur yabancı sunuculara girersin Hypixel gibi yani kısacası toplarsak Minecraft 200 TL'ye alınır üstüne bir de 25 TL'ye Minecraft daunges çekilir ve korsandan daha avantajlı olur hocam yani bence alın ben şahsen şimdi alıyorum size de tavsiye ederim.

Sağ olasın. O kadar kişi gördü yazan yoktu sen yazdın. Ben yıllar sonra ilk kez tamamen kendime ait bir masaüstü bilgisayara sahip oldum. Bu zamana kadar da internette ne kadar fazla zaman geçirsem de bir o kadar da anlamıyordum ve küçüktüm, o yüzden oyunlarımın hepsini korsan olarak indiriyordum. Neyse lafı uzatmayayım.
Bir de Mineraft (Java ve Bedrock), senin dediğin oyunla (Minecraft Dungeons) ile birlikte zaten cepte. Bir de mobil versiyonunu da çekeceğim cebe mükemmel olacak :)
ek bilgilendirme: Minecraft Dungeons oyununu, Ultimate versiyonunu ile birlikte oynamanı öneririm. Ayrıntıya inmek gerekirse, birkaç gün önce gördüğüm kadarıyla oyunun kendisi hiçbir DLC (eklenti) olmadan 28,12 TL olarak satılıyor, buna dahil olarak oyunun hiçbir eklentisi olmadan aldıktan sonra "Minecraft Dungeons Ultimate DLC bundle" adlı paketi (yine 28,12 TL'den) satın alınırsa aslında "Ultimate Edition" da sunulan DLC (eklentiler) daha ucuza sahip olunuyor. Haberin olsun...

Geri
Yukarı