150 TL'ye Gaming Mouse Önerisi

Crian

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi 150TL civarı bir bütçe ile gaming mouse arıyorum. Kafamda Logitech'in G500s modeli var ve bende şöyle bir durum var; oyun oynarken ellerim terliyor terletmeyen bir mouse deneyimi yaşayan varsa yazarlarsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Logitech G500S kullanıcısıyım. Adamlar terleyenler için özel tasarım yapmışlar bu modelde. Bunu kendileri de belirttiler zaten. Elimi zerre rahatsız etmiyor, terletmiyor, kaymıyor. Türkiye'ye ilk geldiğinde almıştım. Üzerinde kullanımdan ve terlemeden kaynaklanan en ufak bir deformasyon dahi yok. Eğer daha uygun fiyatlı bir mouse isterseniz G300S, G400S modellerine bakabilirsiniz. Çok para harcamak istemiyorsanız ve kısayol tuşlarını falan çok kullanmam diyorsanız G100S bile işinizi çok rahat görecektir.

Arkadaşlar bir süre foruma giremedim çarşamba günü yorumları okuduktan sonra zaten aklımda olan g500s'i gidip aldım 2 gündür kullanıyorum terletme dahil herhangi bir sorun yaşamadım. Alacak olan varsa bende tavsiye ediyorum cevap atan arkadaşlara teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı