1500-2000₺ klavye önerisi

mr.arnold

Femtopat
Daha fazla  
O kadar uzun süredir klavye seçemedim ki artık araştırmaktan küçük çaplı klavye üstadı oldum (!).
Çoğunlukla yazmakta ve arada oyunlarda kullanacağım.

Klavyede aradığım özellikler:
-Harfleri aydınlatacak ışık (RGB şart değil ama ışık gerekli, her ne kadar bakmadan yazıyor olsam da gece kullanımında ışıksız klavye zor olur diye düşünüyorum.)
-Kablolu olsun, gecikme istemiyorum. Kablosuz ekstrası da olursa güzel olur.
-Uzun ömürlü
-Tuşların çatur çuturdan ziyade daha tok sesli olması
-Ses knob'u olması. (Olmasa da olur fakat olması benim için bir artı)

Araştırırken hoşuma gidenler:

Epomaker Th80 Pro: Bir çok yönden harika fakat görüntüsü çok hoşuma gitmiyor. En büyük eksisi harfler ışık geçirmiyor.
Amazon.com.tr

Akko 3108: Işıksız olması dışında her şeyi güzel.
Amazon.com.tr

Akko 3087: Yerim lan ben bunu, ne kadar güzel bir klavye. Ama ışığı yok 😡
Amazon.com.tr

Keychron C1: Aaaaa! Bu benim bütün isteklerimi karşılıyormuş ya, yazarken fark ettim :D Bilen, kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
Amazon.com.tr

DIERYA DK61E: Bütün isteklerimi karşılıyor gibi, %60 klavye küçük gelir mi emin değilim. Ve diğer attıklarıma göre kalitesi nasıl? Bilemiyorum. Bilen bir üstadın görüşü lazım.
Amazon.com.tr

Akko 3084S: Mis gibi klavye ama biraz fazla sıkış tıkış duruyor. Kullananlardan tavsiye eden var mıdır?
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BHWRGTXL/?coliid=I358ZD5LJPV13J&colid=8GKG7PJEPJID&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it

Şöyle dönüp baktığımda bunlar arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım veya sizin daha iyi bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Hepsini boşverip HyperX Alloy MKW100 mü alsam?
Amazon.com.tr

@GalaxySal450 @MuratTheFounder yardım lazım hocamlar

Son düzenleme:
O kadar uzun süredir klavye seçemedim ki artık araştırmaktan küçük çaplı klavye üstadı oldum (!).
Çoğunlukla yazmakta ve arada oyunlarda kullanacağım.

Klavyede aradığım özellikler:
-Harfleri aydınlatacak ışık (RGB şart değil ama ışık gerekli, her ne kadar bakmadan yazıyor olsam da gece kullanımında ışıksız klavye zor olur diye düşünüyorum.)
-Kablolu olsun, gecikme istemiyorum. Kablosuz ekstrası da olursa güzel olur.
-Uzun ömürlü
-Tuşların çatur çuturdan ziyade daha tok sesli olması
-Ses knob'u olması. (Olmasa da olur fakat olması benim için bir artı)

Araştırırken hoşuma gidenler:

Epomaker Th80 Pro: Bir çok yönden harika fakat görüntüsü çok hoşuma gitmiyor. En büyük eksisi harfler ışık geçirmiyor.
Amazon.com.tr

Akko 3108: Işıksız olması dışında her şeyi güzel.
Amazon.com.tr

Akko 3087: Yerim lan ben bunu, ne kadar güzel bir klavye. Ama ışığı yok 😡
Amazon.com.tr

Keychron C1: Aaaaa! Bu benim bütün isteklerimi karşılıyormuş ya, yazarken fark ettim :D Bilen, kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
Amazon.com.tr

DIERYA DK61E: Bütün isteklerimi karşılıyor gibi, %60 klavye küçük gelir mi emin değilim. Ve diğer attıklarıma göre kalitesi nasıl? Bilemiyorum. Bilen bir üstadın görüşü lazım.
Amazon.com.tr

Akko 3084S: Mis gibi klavye ama biraz fazla sıkış tıkış duruyor. Kullananlardan tavsiye eden var mıdır?
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BHWRGTXL/?coliid=I358ZD5LJPV13J&colid=8GKG7PJEPJID&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it

Şöyle dönüp baktığımda bunlar arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım veya sizin daha iyi bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Hepsini boşverip HyperX Alloy MKW100 mü alsam?
Amazon.com.tr

@GalaxySal450 @MuratTheFounder yardım lazım hocamlar
Hyperx falan geçiceksin epomaker ve akko varken o kimmiş? Bu paraya dierya da alınmaz. Diğer kalan seçeneklerden tercih edebilirsin şahsen ben th80 pro alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı