1500 2000 TL civarı kulaklık önerisi

Lusifır

Centipat
Daha fazla  
Ses düzeyi yüksek oyunlarda güzel ses kasılacak kaliteli eli yüzü düzgün bir kulaklık önerisinde bulunur musunuz? Ha bu arada kablosuz olursa çok çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Razer BlackShark V2 öneririm mikrofonu mükemmel düzeyde arkadaşım aldı ve çok memnun bir sürü mikrofon ayarı ve bir sürü ses ayarı var​

Razer BlackShark V2 öneririm mikrofonu mükemmel düzeyde arkadaşım aldı ve çok memnun bir sürü mikrofon ayarı ve bir sürü ses ayarı var​

Arkadaş kablosuz diyor ama koablolu alucaksa evet V2 https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1034868165.html ve kablosuz https://www.akakce.com/kulaklik/en-...kronlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,552361733.html bu 3'sini biliyorum iyi olarak. Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Kablosuz Carbon Gaming Kulaklık

Hocam yapmayın, bu bütçede Arctis 1 önermek nedir?

@Lusifır Bütçeniz dahilinde bunlara bakabilirsiniz;

Bütçeyi bir tık arttırma şansınız varsa Cloud 2 Wireless önerebilirim;

Hocam yapmayın, bu bütçede Arctis 1 önermek nedir?

@Lusifır Bütçeniz dahilinde bunlara bakabilirsiniz;

Bütçeyi bir tık arttırma şansınız varsa Cloud 2 Wireless önerebilirim;

HyperX Cloud Core Wireless'i kafadan eleyebilirsiniz. Yazı nasıl böyle oldu anlamadım.​

Bu bütçede kablosuz olarak pek de bir seçenek yok. Cloud Core Wireless'i neden elememiz gerekiyor?
Daha dün bu ürün sanırım 1200 lira bile değildi. Cloud 2'den daha kötü ses kalitesi var ve sahibiden'de zaten kapalı kutu bulunabiliyor bu fiyatlardan daha ucuz şekilde. İğrenç bir kulaklık ve bu parayı kesinlikle hak etmiyor.

Daha dün bu ürün sanırım 1200 lira bile değildi. Cloud 2'den daha kötü ses kalitesi var ve Sahibiden'de zaten kapalı kutu bulunabiliyor bu fiyatlardan daha ucuz şekilde. İğrenç bir kulaklık ve bu parayı kesinlikle hak etmiyor.

Haklısınız, ben de 1200 TL civarında gördüm, kablosuz kulaklık denemek için satın almayı düşünüyordum ancak belirtmeyi unutmuşum, benim hatam. 1200TL gibi bir rakama düşerse ille de kablosuz olsun diyen birisi için kesinlikle alınabilecek bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. 1200TL bandında başka kablosuz kulaklık yok neredeyse. Arctis 1 Wireless bile 2200 TL civarında satılıyor, şaka gibi gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı