1500-2000 TL'ye Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba.

MediaMarkt, Teknosa veya Vatan Bilgisayar'dan alabileceğim tercihen 1500 maksimum 2000 bandında bir kulak üstü BT kulaklık arıyorum. Ürünü genellikle dışarıda laptop ile çalışırken toplantılara girmek ve müzik dinlemek için kullanacağım. Yani mikrofon uzantısı olmaması ve dışarıda kullanılacağı için çok kaba olmaması gerekiyor.

Teknoloji marketlerinin satması zorunlu mu? Önerebileceğim çok model var ama es geçmek durumunda kalıyorum.
Evet çünkü bugün mağazadan gidip almak istiyorum. Siz yine önerin dilerseniz iki taraflıda. Belki prime ile alabileceğim bir model varsa onu alırım. Varsa tabi bu mağazalar içinde öneri verebilirsiniz. Teşekkürler.

Zincir teknoloji mağazaları olarak sadece şu 2 ürün fena değil.

Prime değil ama 2-3 gün içinde teslim gösteriyor. Kaliteli bir üründür.

Zincir teknoloji mağazaları olarak sadece şu 2 ürün fena değil.

Prime değil ama 2-3 gün içinde teslim gösteriyor. Kaliteli bir üründür.

Teşekkürler. Ya ben şimdi Mediamarkt mağazasında Razer Barracuda Pro denedim bir taktım dünyam değişti sesi çok iyi kesiyor ve acayip rahat. Normalde hiç buralara çıkmayı düşünmüyordum ama acayip hoşuma gitti. 4700e alınır mı? Benzer fiyat aralığında bir kaç ürün daha denedim, Steelseries vs ama onlar bu hissi vermedi.

Teşekkürler. Ya ben şimdi MediaMarkt mağazasında Razer Barracuda Pro denedim bir taktım dünyam değişti sesi çok iyi kesiyor ve acayip rahat. Normalde hiç buralara çıkmayı düşünmüyordum ama acayip hoşuma gitti. 4700e alınır mı? Benzer fiyat aralığında birkaç ürün daha denedim, SteelSeries vs ama onlar bu hissi vermedi.

Razer Barracuda Pro, oyuncu ürünüdür. Dışarıda kullanıma bence uygun değil. 3000-6000 arası gönül rahatlığı ile size önerebileceğim yegane cihaz budur.

Amazon.com.tr

Şu an ki fiyatı'da fena değil. İndirimlerle bazen daha ucuza yakalanabiliyor ancak bu fiyata'da gayet alınabilir bir model.

Razer Barracuda Pro, oyuncu ürünüdür. Dışarıda kullanıma bence uygun değil. 3000-6000 arası gönül rahatlığı ile size önerebileceğim yegane cihaz budur.

Amazon.com.tr

Şu an ki fiyatı'da fena değil. İndirimlerle bazen daha ucuza yakalanabiliyor ancak bu fiyata'da gayet alınabilir bir model.
Teşekkürler hocam. Baya bir ürün denedim hemen alma durumundan dolayı sitelerdeki ürünleri eledim, bu Jabra modelinede gittiğim mağazalarda baktım ama yoktu. Bende olanlar arasından 4-5k bandında olan modellerden bi 10 kadar model denedim. Aralarında en çok hoşuma Barracuda Pro gitti ve aldım. Gaming olmasında bir sorun yok ses seviyesi, pil ömrü, çok büyük olmamasını sevdim zaten karakterlerini bildiğim bi 6-7 müzik dinledim hoşuma gitti şahsen. Arada oyunda atıyorum bu arada, o noktadada iyi oldu 1500-2000 bandında almak istersen sadece dışarıda kullanırım diye düşünüyordum. İki amaç içinde bir cihaz almış oldum.

Teşekkürler hocam. Baya bir ürün denedim hemen alma durumundan dolayı sitelerdeki ürünleri eledim, bu Jabra modelinede gittiğim mağazalarda baktım ama yoktu. Bende olanlar arasından 4-5k bandında olan modellerden bi 10 kadar model denedim. Aralarında en çok hoşuma Barracuda Pro gitti ve aldım. Gaming olmasında bir sorun yok ses seviyesi, pil ömrü, çok büyük olmamasını sevdim zaten karakterlerini bildiğim bi 6-7 müzik dinledim hoşuma gitti şahsen. Arada oyunda atıyorum bu arada, o noktadada iyi oldu 1500-2000 bandında almak istersen sadece dışarıda kullanırım diye düşünüyordum. İki amaç içinde bir cihaz almış oldum.
Oyun içinde almışsınız sevindim sizin adınıza. İkisinin karışımı olmuş. Hayırlı olsun. Zaten beğenmiştiniz ürünü aklınızda kalmamış oldu :)

Geri
Yukarı