1500 - 2500 TL ses kartlı kulaklık önerisi

Bütçe
1500 2500

zylenix

Kilopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhaba iyi sosyaller.
Başlıkta belirttiğim gibi bu fiyat bandında bir kulaklık arıyorum.
Dün Razer Kraken X Lite marka bir kulaklık aldım fakat anakartım sanırım düşük seviye ses veriyor.
Onun için iade edip üstüne katıp ses kartlı kulaklık almak istiyorum.

MSI Pro A620M-E

Merhaba iyi sosyaller.
Dün Razer Kraken X Lite marka bir kulaklık aldım fakat anakartım sanırım düşük seviye ses veriyor.

MSI Pro A620M-E
Razer'ın ürünlerini cok fazla denedim, kötü marka denilebilir ama şu Razer Blackshark V2 SE bakılabilir fiyatına göre güzel bir kulaklık

Merhaba iyi sosyaller.

MSI Pro A620M-E
Bütçe artarsa G PRO X, onunda ses kartı var.

Razer'ın ürünlerini cok fazla denedim, kötü marka denilebilir ama şu Razer Blackshark V2 SE bakılabilir fiyatına göre güzel bir kulaklık

Razere kötü marka demekte ne bileyim.

Mağazaya gitme şansınız var ise

buna bakabilirsiniz veya Razer Blackshark v2.

Razere kötü marka demekte ne bileyim.

Mağazaya gitme şansınız var ise

buna bakabilirsiniz veya Razer Blackshark v2.
1-2 ay önce Üst segment wireless kulaklık arayışına girdim normalde direk G pro x 2 basarım ama fiyatı çok fazlaydı. Razer'ın "EN İYİ KULAKLIĞIMIZ" dediği şuan fiyatı hemen hemen 8000 TL olan BS V2 PRO 2023 kulaklığını satın aldım ve almaz olaydım, düşük seste dip ses , fiyatını hakketmeyen ses kalitesi, discordta buga girmesi gibi çok fazla sorun ile karşılaştım iade edip HS 80 MAX aldım, evdeki benim olmayan G733 bile daha iyi diyebilirim fiyatına göre. BS V2 PRO 2023'ün tek artısı üst segment mik kalitesi ve hafifliği oda aman aman artılar değil. Önceden BLACKWİDOW V3 aldım yay sesinden dolayı iade ettiim dandik Rampage klavyem bile daha iyi iş çıkarıyordu.

1-2 ay önce Üst segment wireless kulaklık arayışına girdim normalde direk G pro x 2 basarım ama fiyatı çok fazlaydı. Razer'ın "EN İYİ KULAKLIĞIMIZ" dediği şuan fiyatı hemen hemen 8000 TL olan BS V2 PRO 2023 kulaklığını satın aldım ve almaz olaydım, düşük seste dip ses , fiyatını hakketmeyen ses kalitesi, discordta buga girmesi gibi çok fazla sorun ile karşılaştım iade edip HS 80 MAX aldım, evdeki benim olmayan G733 bile daha iyi diyebilirim fiyatına göre. BS V2 PRO 2023'ün tek artısı üst segment mik kalitesi ve hafifliği oda aman aman artılar değil. Önceden BLACKWİDOW V3 aldım yay sesinden dolayı iade ettiim dandik Rampage klavyem bile daha iyi iş çıkarıyordu.
Hocam uzun uzun anlatamayacağım biraz yoğunum, fakat her markanın çöp denilebilecek ürünleri olmakla beraber fiyat performans unsuruda önemli, misal BS V2 PRO 8000 tl verilecek ürün değil ve önerilmez zaten. Yay sesi mekanik klavyelerde rastlanılan bir durum fakat Razer kötü markadır diyemeyiz.

Hocam uzun uzun anlatamayacağım biraz yoğunum, fakat her markanın çöp denilebilecek ürünleri olmakla beraber fiyat performans unsuruda önemli, misal BS V2 PRO 8000 tl verilecek ürün değil ve önerilmez zaten. Yay sesi mekanik klavyelerde rastlanılan bir durum fakat Razer kötü markadır diyemeyiz.
Biraz rage atmış olabilirim ama full Razer Setup dizmeye kararlıydım siyah şık ve tüm ekipmanları bir yazılımdan yonetebiliyim diye, şuan tek elimde kalan mouse padi ve mouse'u oldu, mousepadin ışıkları öldü biranda hiçbirsey yapmama rağmen, onuda iade ile uğraştım ama kabul olmadı, elimde bir DAV3 var ondan memnunum . Beni bu duruma soktuğu içinde çok ofkeliyim açıkçası. 4 üründen 3 tanesi sıkıntılı çıkması üzücü bir durum.

Razer'ın ürünlerini cok fazla denedim, kötü marka denilebilir ama şu Razer BlackShark V2 SE bakılabilir fiyatına göre güzel bir kulaklık.

Hocam peki iade edilip alınmalı mı? Yani şöyle söyleyeyim bu Kraken markayı kasada az ses verdi evet ama IPad'e taktığımda güçlü ve yüksek sesi vardi. Yani diyeceğim şu ki bu ses Kart'lı model aynı ses oranına sahip midir?

Hocam peki iade edilip alınmalı mı? Yani şöyle söyleyeyim bu Kraken markayı kasada az ses verdi evet ama IPad'e taktığımda güçlü ve yüksek sesi vardi. Yani diyeceğim şu ki bu ses Kart'lı model aynı ses oranına sahip midir?
Senin PC ile alakalı bir sorunda olabilir, yada Synapse'in yazılımsal bir buguda olabilir. Çünkü KRAKEN X LİTE 109 DB buda aşırı yüksek ses seviyesi demek, Blackshark V2 ise 100 DB . Şuan Logitech'in 92 DB'lik ürünleri bile aşırı yeterli bir ses seviyesine sahip. Yani 109 DB bir ürünün az ses çıkarması imkansız.

Senin PC ile alakalı bir sorunda olabilir, ya da Synapse'in yazılımsal bir buguda olabilir. Çünkü Kraken X Lite 109 dB bu da aşırı yüksek ses seviyesi demek, BlackShark V2 ise 100 dB. Şu an Logitech'in 92 DB'lik ürünleri bile aşırı yeterli bir ses seviyesine sahip. Yani 109 dB bir ürünün az ses çıkarması imkansız.

Biliyorum hocam çok da araştırdım ama hala net bir çözüm yok ne yapacağımı bilmiyorum.

Biliyorum hocam çok da araştırdım ama hala net bir çözüm yok ne yapacağımı bilmiyorum.

Razer Synapse güncel değil mi? Şimdi giderler bunlar iade aşamasında "Yok kardeşim biz ekip olarak denedik sorunsuz çalışı sorun sende." diyebilirler ona göre.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı