1500 TL 100 dB üzeri oyuncu kulaklığı önerisi

Mucize Kartal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Benim 1500 TL civarı bütçem var ve mümkünse 100 desibel üzeri, ses kalitesi orta seviye bir oyuncu kulaklığı alacağım. Önereceğiniz modeller neler? Rampage ve Gamepower gibi markaları biliyorum sevmiyorsunuz ama Gamepower X Ranger 7.1 alan ve beğenen birisiyle konuştum, o nasıl sizce alınabilir mi? Havit Gamenote H2002P 98 desibel ama ses seviyesi iyi mi? Ben 101 kullanıyorum ve bu bile az geliyor bana. Gamepower 112 desibel tercih edilebilir gibi geliyor. Başka önerilere de açığım.

Bütçe arttırıp Cloud Core öneririm, dB olaylarına takılmayın o kadar. Doğru değerler değildir büyük ihtimal. Olsa da 100dB gayet yeterli.

Gerçek değerler değil onlar, ben Cloud Core kullanıyorken 70 civarları yeterliydi diye hatırlıyorum. Yüksek seste kulağınıza zararlı ayrıca.

Zaten Hadron bir kulaklık kullanıyorum yani S3 miniden iPhone 12'ye geçiş gibi bir şey yaşayacağım. Gamepower kullandın mı hiç? Yani X Ranger 7.1 düşünüyorum 1000 TL sadece.

Zaten Hadron bir kulaklık kullanıyorum yani S3 miniden iPhone 12'ye geçiş gibi bir şey yaşayacağım. Gamepower kullandın mı hiç? Yani X Ranger 7.1 düşünüyorum 1000 TL sadece.

Gamepower, Rampage, Game Booster alınmayacak markalar. Hepsi kronik sorunlu ürünler üretiyorlar. Ben Medusa kullandım mikrofonu bozuldu, hiç rahat değildi, ses yalıtımı yoktu, pedler 6 ay sonra soyuldu, kablosu aşırı dolanıyordu.

Gamepower, Rampage, Game Booster alınmayacak markalar. Hepsi kronik sorunlu ürünler üretiyorlar. Ben Medusa kullandım mikrofonu bozuldu, hiç rahat değildi, ses yalıtımı yoktu, pedler 6 ay sonra soyuldu, kablosu aşırı dolanıyordu.

Peki bu H2002p modeli o idare edebilir mi? Havit Gamenote H2002p.

Geri
Yukarı