1500 TL - 2000 TL Arası Mekanik-RGB-Kablosuz Klavye Önerisi

Bütçe
2000

hyhelvaci

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Technopat ailesini misafir olarak uzun süredir takip ediyordum, aranıza bugün itibariyle yeni katıldım.
Öncelikle bu tarzda 7 - 8 tane Konusu açılmış olan klavyeleri tek tek inceledim. Ağırlıklı olarak AJAZZ markasını önermiş arkadaşlar. AK992 ve AK820 olarak.
5 - 6 klavye modeli aklımda kaldı ve sizlerinde bilgisine ihtiyacım var.

Mouse olarak "Monster Pusat One Shot Pro" aldım.
Laptop Kullanıyorum "Asus TUF Gaming A15 (2022) FA507RC-HN047"

Bu bilgileri söyleme sebebim çoğu kişi masaüstü üzerinden kullanıyor. Laptop güç vs bu etkenler yavaşlatma, donma sorunu olmasın diye söylüyorum.

Önceliğim Kablosuz olması, RGB olması, Mekanik olması

1- Monster Pusat K3 Pro (Klavye Mouse uyumu için)
2- Asus TUF Gaming K1 (Laptop Uyumu için)
3- Gamepower Eva 7 (Kablosuz olması)

Araştırmalarım sonucu bu 3 markayı buldum. Ek olarak neyi önerirsiniz.

Karşılaştırma Sitesi :

Merhaba arkadaşlar Technopat ailesini misafir olarak uzun süredir takip ediyordum, aranıza bugün itibariyle yeni katıldım.
Öncelikle bu tarzda 7 - 8 tane Konusu açılmış olan klavyeleri tek tek inceledim. Ağırlıklı olarak AJAZZ markasını önermiş arkadaşlar. AK992 ve AK820 olarak.
5 - 6 klavye modeli aklımda kaldı ve sizlerinde bilgisine ihtiyacım var.

Mouse olarak "Monster Pusat One Shot Pro" aldım.
Laptop Kullanıyorum "Asus TUF Gaming A15 (2022) FA507RC-HN047"

Bu bilgileri söyleme sebebim çoğu kişi masaüstü üzerinden kullanıyor. Laptop güç vs bu etkenler yavaşlatma, donma sorunu olmasın diye söylüyorum.

Önceliğim Kablosuz olması, RGB olması, Mekanik olması

1- Monster Pusat K3 Pro (Klavye Mouse uyumu için)
2- Asus TUF Gaming K1 (Laptop Uyumu için)
3- Gamepower Eva 7 (Kablosuz olması)

Araştırmalarım sonucu bu 3 markayı buldum. Ek olarak neyi önerirsiniz.

Karşılaştırma Sitesi :
İyi araştırmamışsınız. Monster, Gamepower fasa fiso. Ak820Pro alın geçin hocam. Hem kablosuz hem de küçük. Ayrıca ses tekerleği ve ekranı dahi var ki switch kalitesinden bahsetmiyorum bile.

İyi araştırmamışsınız. Monster, Gamepower fasa fiso. Ak820Pro alın geçin hocam. Hem kablosuz hem de küçük. Ayrıca ses tekerleği ve ekranı dahi var ki switch kalitesinden bahsetmiyorum bile.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam, AK820 yurt dışı olacak muhtemelen. Garanti vs sorunu olmayacak bir klavye anladığım kadarıyla.

Dediklerinizin hepsi fiyatına göre kötü ürün. Ajazz AK820Pro veya AK992 bakın.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim ☺️

Aliexpress'de Epomaker'in kendisinden alabilirsiniz. Eğer ay başına kadar beklerseniz de 100-200 TL ucuza alabilirsiniz.
Hepsiburada'da yokmuş amazon'dan bakıyordum. Acelem yok hocam sepette bekleyim aliexpress üzerinden o zaman

Birde Switch 2 seçenek var "Gift" ve "Flying Fish" olarak hangisi daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı