1500 TL altı %60 klavye önerisi

Arkadaşımla aldık yaklaşık 3 ay oldu hissiyat süper göze çarpan bir şey olmadı tavsiye ederim.
İlla alın demiyorum fakat :D bütçenize göre çok daha iyileri var. Eğer bütçede değişiklik yapılırsa tavsiye etmek istedim.
Şakaysa komik.

İşte hocam Almanca olan da bazı harfler filan farklı ya ondan dedim İngilizve veya Türkçe olsaydı sorun olmazdı:/.

Hocam güzel de bütçeyi çok aşıyor yani Max 1800 olur.
Hocam sadece o plastikte yazanlar farklı. Siz yine dil olarak o tuşa bastığınızda sanki Türkçe yazıyormuşsunuz gibi olacak. Mesela ben klavyede ''. tuşuna basarken i yazıyorum.

Evet hocam bu vardı bende diyorum nereye gitti baktım bulamadım. Bunu alabilirsiniz. Red switch ama kahverengi seçemezsiniz ona göre kararınızı verin.

%60 yerine %80 düşünseniz hocam
Tavsiyeniz varsa buyrun hocam güzelse olabilir.

Hocam sadece o plastikte yazanlar farklı. Siz yine dil olarak o tuşa bastığınızda sanki Türkçe yazıyormuşsunuz gibi olacak. Mesela ben klavyede ''. tuşuna basarken i yazıyorum.

Evet hocam bu vardı bende diyorum nereye gitti baktım bulamadım. Bunu alabilirsiniz. Red switch ama kahverengi seçemezsiniz ona göre kararınızı verin.
Sizce değer mi hocam kırmızı almak yani kahverengi ile çok bir fark var mıdır?

Yok hocam kalite olarak sadece ses olarak hafif bir fark var internetten izleyebilirsiniz farklarını.
RK61 çok kötü demiyeyim ama RK61 de gerçekten bir sıkıntı var tuşları ara sıra basmıyor.
İlk kez sizden duyuyorum. Nasıl yani?

Kahverengi kırmızıya göre daha tok ve tactile yani şahsi fikrimce daha hoş.
RK61 çok kötü demiyeyim ama RK61 de gerçekten bir sıkıntı var tuşları ara sıra basmıyor.
Elektronik işi şans işi hocam RK61 de güzel switchler var kendi yaşadığım olaydan bahsedeyim AK680 kullanıcısıyım geçen gün sosyalde denk geldim arkadaş çift basma sorunu yaşıyormuş switchleri değiştirmiş ama sorun devam etmiş bende öyle birşey yok mesela açıp klavyeyi de modladım yinede bir sorun yaşatmadı.

Hocam şu an Gamepower klavye kullanıyorum (yaptım bir hata) ve a tuşu tutukluk yapıyor 1-2 gün içinde AK873 almayı düşünüyorum yorumlarına vesaire baktığımda genel olarak önerilen bir klavye.

Hocam bu klavye gerçekten çok tuhaf duruyor yani ilk defa karşılaştım 😄 sizce uygun mudur sorun yaşatır mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı