1500 TL civarına klavye - mouse - mouse pad önerisi

Bütçe
1.500

Tunhizm

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Gaming için klavye, mouse ve mouse pad almak istiyorum. Klavye de istediğim özellikler; red, Black'ya da başka sessiz bir Switch olsun. Olursa tam boy klavye ve uzun ömürlü olsun. Mouse için çok bir bilgim yok ama oyun için iyi ve hissiyatı güzel olsun istiyorum. Mouse pad içinse klavye ve mouse içine alacak kadar büyük olursa sevinirim. Sınır bütçem 1.5k ama az olursa benim için daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar, Gaming için klavye, mouse ve mouse pad almak istiyorum. Klavye de istediğim özellikler; red, Black'ya da başka sessiz bir Switch olsun. Olursa tam boy klavye ve uzun ömürlü olsun. Mouse için çok bir bilgim yok ama oyun için iyi ve hissiyatı güzel olsun istiyorum. Mouse pad içinse klavye ve mouse içine alacak kadar büyük olursa sevinirim. Sınır bütçem 1.5k ama az olursa benim için daha iyi olur.
AK68030 Koduyla 21 Dolar yani 620 TL

Xrades Kanyon 70x30 cm Xl Gamings Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol Xrades Mousepad 200 TL

NZXT Lift Kablolu RGB Optik Siyah Gaming Mouse | ITOPYA 630 TL

Ajazz AK680 Klavye.
Xrades 70x40 Mousepad.
NZXT Lift Mouse.

Tam boy değil klavye ama illa tam boy olacaksa:
Amazon.com.tr Prime ile bunu alırsın.

Mouse
Klavye
Mousepad

Mouse
Klavye
Mousepad
Klavye kötü. DK61E ile karıştırılmasın TMKB switch var.

Xrades Kanyon 70x30 cm Xl Gamings Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol Xrades Mousepad 200 TL

Ajazz AK680 Klavye.
Xrades 70x40 Mousepad.
NZXT Lift Mouse.

1704288242894.png

Bunun bir de kargosu, gümrüğü vs ekstrası olmuyor mu? Yine pahalıya gelse de senin ilettiğin rakamdan bir çok üründen iyi tabii ki.

Ajazz AK680 Klavye.
Xrades 70x40 Mousepad.
NZXT Lift Mouse.

Bu tam boy Delux harikaymış bu arada. Paylaştığın için ayrıca teşekkür etmek istedim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2072945

Bunun bir de kargosu, gümrüğü vs ekstrası olmuyor mu? Yine pahalıya gelse de senin ilettiğin rakamdan bir çok üründen iyi tabii ki.

Bu tam boy Delux harikaymış bu arada. Paylaştığın için ayrıca teşekkür etmek istedim.
Bedavaya geliyordu kargo da kampanya bitmiş sanırım ama vergi vs ödenmiyor.

Ben de teşekkür ederim ayrıca.

Böyle bir şey düzmüştüm ama sizce nasıl?

Böyle bir şey düzmüştüm ama sizce nasıl?
Berbat.

Geri
Yukarı