1500 TL EA FC 24 için gamepad önerisi

Hocam bakma bile o kola FIFA hakkında konuşamam fakat genel oyunlarda ve kalite olarak 8BitDo Ultimate C kesinlikle daha iyi. F710 yerine alınıyor zaten bu kol F310 rakibi bile değil.

Biliyorum hocam 10 yıllık koldanda pek hayır gelmez gibi sanıyorum teşekkürler tekrardan öneriniz için.

İyi sallıyorsun o fosil bunun yanına bile yaklaşamaz.

Hocam bir de bu bangoodda adres satırı 1 ve 2 var sokak numarası falan yazıyor pek anlamadım bir örnek verir misiniz zahmet olmazsa?

Son düzenleme:
Biliyorum hocam 10 yıllık koldanda pek hayır gelmez gibi sanıyorum teşekkürler tekrardan öneriniz için.

Hocam bir de bu bangoodda adres satırı 1 ve 2 var sokak numarası falan yazıyor pek anlamadım bir örnek verir misiniz zahmet olmazsa?
Hocam adres 2 yazan yeri doldurmanıza gerek yok isteğe bağlı yazmışlar. Siz direk adresinizi yazın sığmaz ise satır 2 ye geçersiniz.
Örnek olarak: Mahalle ismi, sokak no, bina no'su ve adı, daire no
Satır 2 için: ilçe/il/ülke

Hocam ürün stokta olmadığı için iade etmiştim bu yorumunuz ile beri arada bıraktınız cidden F310 cidden deniz altından çıkmış fosil ürün gibi duruyor hem de bildiğim kadarıyla herhangi bir titreşimi yok ben FIFA'yı zevkine oynayan biriyim yani saniselik bir gecikme beni pek bozmaz ama siz galiba bu işin bilmişisiniz bu dediklerime göre hala F310 daha mantıklı bir seçim mi?
Söylediğiniz gibi zevk için oynayan birisi iseniz, F310 hiç mantıklı değil 8BitDo daha uygun olur.

Hocam adres 2 yazan yeri doldurmanıza gerek yok isteğe bağlı yazmışlar. Siz direk adresinizi yazın sığmaz ise satır 2'ye geçersiniz.
Örnek olarak: Mahalle ismi, sokak no, bina No'su ve adı, daire no.
Satır 2 için: ilçe/il/ülke

Hocam şu an kargonun durumu böyle sizce kaç güne gelir?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-28_201826180.png
    resim_2024-04-28_201826180.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 9
3 günde sanırım.

Hocam kargo geldi bu gamepadi önerdiği için @pancake e ve iade vs işlemlerimde yardım ettiğiniz için size de çok minettarım daha ürünü alalı 3-4 saat oldu fakat cidden çok güzel bir hissiyatı var aldığım ilk gamepad öncesinde oynadığım PS kafelerdeki kollardan hiçbir farkı yok diyebilirim tekrardan ikinizede çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı