1500 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Vatan'ı çok iyi bir yer sanıyorsun herhalde. Cevap vemeyince başka marka atın, başka mağazadan atın demekte iyi bahaneyemiş.

Allahını seversen Galax ne, palit ne? Sinerji ne ? Bu markaların hepsinin kötü yorumlarını okuyoruz tamam bazılarıda biraz reklam amaçlı oluyor ama yinede kafanızda küçücük bir sorun olmuyormu?

Ben de vatandan aldım çünkü internetden alamazdım. Kablolama çok kötü ve bazı parçalar o mağazada yoktu başka mağazadan getirtdik . İlk başta aradılar bilgisayar hazır diye gittik ekran kartı takılı değil ve sonra 1 hafta bekledik. Yaşadığım sorunlar bunlar.

Allahını seversen Galax ne, palit ne? Sinerji ne ? Bu markaların hepsinin kötü yorumlarını okuyoruz tamam bazılarıda biraz reklam amaçlı oluyor ama yinede kafanızda küçücük bir sorun olmuyormu?
Tamam kardeşim 50 TL fazlayla bilinen markaları önerdik daha ne diyorsun. Ben hiç şuana kadar sinerjide problem yaşadım diyeni görmedim.
İlla vatan diyorsan bunu al ama sakın Zotac'a da kötü deme;
Zotac GTX1060 AMP! EDITION GDDR5 6GB 192Bit NVidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı